V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 1. 10. 1991. Vo vedení firmy: Jozef Lančarič.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Platiteľ od 25. 3. 2011 (§7)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 1202 zmlúv za 4,2 mil. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+8,5 %
- Najlepší rok2023, +53 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 55 146 881 € | 47 717 672 € | 61 690 337 € | 40 358 649 € | 38 192 454 € | 34 139 774 € | 31 473 339 € | 30 738 633 € | 39 049 036 € | 27 337 350 € | 25 240 021 € | 19 956 070 € | 20 746 224 € |
| Vlastné imanie | 55 146 881 € | 47 717 672 € | 61 690 337 € | 40 358 649 € | 38 192 454 € | 34 139 774 € | 31 473 339 € | 30 738 633 € | 39 049 036 € | 27 337 350 € | 25 240 021 € | 19 956 070 € | 20 746 224 € |
| Podané | 28. 4. 2026 | 28. 4. 2025 | 26. 4. 2024 | 25. 4. 2023 | 28. 4. 2022 | 28. 4. 2021 | 4. 5. 2020 | 23. 4. 2019 | 20. 4. 2018 | 19. 4. 2017 | 27. 4. 2016 | 28. 4. 2015 | 23. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 10. 1991
- 35 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
- Štatistický úrad Slovenskej republiky · č. 2026/025836-003
- Veľkosť
- 200 – 249 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Spravodlivosť a súdnictvood 1991
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej strážedohoda o použití iného ako služobného vozidla pri služobnej ceste4 €20. 10. 2026
- Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej strážedohoda o použití iného ako služobného vozidla pri služobnej ceste24 €6. 10. 2026
- Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej strážedohoda o použití iného ako služobného vozidla pri služobnej ceste19 €18. 9. 2026
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republikyZmluva o krátkodobom nájme nebytových priestorov80 €1. 9. 2026
- Pavel DanielZmluva o ubytovaní—31. 8. 2026
- Bc. Peter KováčZmluva o ubytovaní—31. 8. 2026
- Misterstvo spravodlivosti SRDodatok č. 1 k Dohode o podmienkach poskytovania rekreačných pobytov, pracovných pobytov a služieb v strediskách Zboru väzenskej a justičnej stráže—30. 7. 2026
- Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej strážedohoda o použití iného ako služobného vozidla pri služobnej ceste12 €21. 7. 2026
História zmien
Posledná zmena 1. 7. 2026 · 4 záznamy
- 1. 7. 2026Nový člen vedeniaIng. Jozef Lančarič, poverená osoba
- 28. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 25. 3. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2020801838
- 1. 10. 1991Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 28. 4. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00212008