SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/00330710

Obec Matovce

AktívnaObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) · Matovce · od 1973
IČO
00330710
DIČ
2020808768
Sídlo
Matovce
firmy v okolí

StarostaDávid Jacak

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Obec Matovce je obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad) so sídlom v obci Matovce, v registri od 1. 7. 1973. Vo vedení firmy: Dávid Jacak.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
  • Zmluvy so štátom · 39 zmlúv za 58 tis. €
    Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Imanie 2025
173 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2013
+311 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−0 %2015+103 %2016+3 %2017+4 %2018+6 %2019+22 %2020+3 %2021+5 %2022−6 %2023+39 %2024−12 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2015, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Zadlženosť
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Aktíva spolu172 796 €146 846 €166 986 €120 552 €127 868 €121 848 €118 525 €96 878 €91 563 €87 925 €85 153 €41 931 €42 025 €
Vlastné imanie172 796 €146 846 €166 986 €120 552 €127 868 €121 848 €118 525 €96 878 €91 563 €87 925 €85 153 €41 931 €42 025 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202527. 3. 202431. 3. 202324. 3. 202219. 3. 202130. 3. 202029. 3. 201929. 3. 201823. 3. 201729. 3. 201631. 3. 2015—
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Matovce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Obec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Deň vzniku
1. 7. 1973
53 rokov na trhu
Zápis v registri
Osobitný právny predpis, ktorým sa zriaďuje orgán verejnej moci alebo verejnoprávna organizácia
Štatistický úrad Slovenskej republiky · č. 35108/2024
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
84110 Všeobecná verejná správa
Miestna samospráva
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Matovce.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Všeobecná verejná správaod 1973
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Všeobecná verejná správa — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
spolu 58 tis. € · posledná 20. 7. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 29 tis. € · posledný 8. 2. 2022

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov 4 – obec101 €20. 7. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov 4 – obec121 €16. 6. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDodatok ŠR—23. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov 4 – obec364 €17. 12. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda, § 10 PvHN, medzi organizátorom a úradom—25. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov 3 - obec38 €24. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDodatok ŠR—21. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda §54, Podpora udržania pracovných návykov 3 - obec565 €17. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 84110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2022Nový člen vedeniaDávid Jacak, starosta
  3. 1. 7. 1973Vznik firmyObec (obecný úrad), mesto (mestský úrad)
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia všeobecná verejná správa s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00330710

Obec Matovce – IČO 00330710