V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Centrum poradenstva a prevencie, Kpt. Nálepku 1057/18, Trebišov je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Trebišov, v registri od 1. 1. 1971.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 28 zmlúv za 49 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2024, ×4,1
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 103 039 € | 96 594 € | 23 583 € | 64 478 € | 67 450 € | 34 290 € | 29 040 € | 32 721 € | 26 196 € | 22 719 € | 22 870 € | 19 535 € | 24 768 € |
| Vlastné imanie | 103 039 € | 96 594 € | 23 583 € | 64 478 € | 67 450 € | 34 290 € | 29 040 € | 32 721 € | 26 196 € | 22 719 € | 22 870 € | 19 535 € | 24 768 € |
| Podané | 6. 3. 2026 | 28. 4. 2025 | 5. 4. 2024 | 5. 4. 2023 | 9. 3. 2022 | 13. 4. 2021 | 12. 3. 2020 | 21. 3. 2019 | 20. 4. 2018 | 24. 4. 2017 | 22. 4. 2016 | 23. 4. 2015 | 2. 4. 2014 |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 1. 1971
- 55 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 2022/14077:5-A2101
- Veľkosť
- 25 – 49 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Pomocné vzdelávacie činnostiod 1971
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Základná škola Jánosa Erdélyiho s vyučovacím jazykom maďarským - Erdélyi János Alapiskola, Fábryho 36, Veľké Kapušany - NagykaposDohoda o spolupráci uzatvorená podľa § 132 ods. 3 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) v znení neskorších predpisov—18. 9. 2026
- Základná škola s materskou školou, Tovarné 173Dohoda o spolupráci—18. 5. 2026
- Gymnázium - Gimnázium a Stredná odborná škola techniky a služieb – Műszaki és Szolgáltatóipari SzakközépiskolaDohoda o spolupráci —24. 4. 2026
- Gymnázium a Stredná odborná škola techniky a služiebDohoda o spolupráci —23. 4. 2026
- Základná škola, Pribinova 34, TrebišovDohoda o spolupráci—24. 3. 2026
- Obec SirníkDohoda o spolupráci—23. 3. 2026
- Základná škola, Komenského 1962/8, TrebišovDohoda o spolupráci—16. 3. 2026
- Gymnázium - Gimnázium, Horešská 18, Kráľovský ChlmecDohoda o spolupráci—9. 3. 2026
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8569), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 6. 3. 2026 · 2 záznamy
- 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 1. 1971Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 6. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00523551