SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/00632121

Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol. Pitelová

AktívnaPozemkové spoločenstvo · Pitelová · od 1997

predtým Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol.

IČO
00632121
DIČ
2020536771
Sídlo
Pitelová 79, 966 11 Pitelová
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol. Pitelová je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Pitelová, v registri od 2. 5. 1997. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (−2,2 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať473. z 1 955 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2022
+22 %
020 tis.40 tis.60 tis.2022—2023−27 %2024+70 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2024, +70 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,2 %
    +3,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    100,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,5 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,5 %
    +2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby45 726 €46 735 €27 465 €37 387 €
Výsledok hospodárenia21 108 €20 122 €4 692 €17 565 €
Aktíva spolu69 179 €61 477 €50 153 €59 250 €
Vlastné imanie21 108 €20 122 €4 692 €17 565 €
Podané8. 3. 20265. 3. 20259. 3. 202419. 2. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
473. z 1 955 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020536771
platiteľ od 1. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pitelová 79, 966 11 Pitelová
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Deň vzniku
2. 5. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Register pozemkových spoločenstiev
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR · č. R-0002/ZC
Hlavná činnosť
2100 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pitelová.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctveod 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 3. 2. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025473. z 1 955
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 8. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2022Presun sídlaPitelová 79 Pitelovápredtým Pitelová 102 Pitelová
  3. 1. 4. 2020Zrušená registrácia DPH
  4. 3. 6. 2019Zmena obchodného menaUrbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol. Pitelovápredtým Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol.
  5. 1. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2020536771
  6. 2. 5. 1997Vznik firmyPozemkové spoločenstvo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00632121

Urbárske a pasienkové spoločenstvo - pozem. spol. Pitelová – tržby 46 tis. € – IČO 00632121