V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Základná škola pre žiakov so zdravotným znevýhodnením, Mierová 171, Svit je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Svit, v registri od 1. 1. 1997.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Platiteľ od 15. 4. 2011 (§7)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 10 zmlúv za 2 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Najlepší rok2024, ×5,1
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 119 500 € | 93 697 € | 18 406 € | 120 924 € | 75 496 € | 104 769 € | 57 761 € | 42 098 € | 69 203 € | 37 631 € | 36 639 € | 39 086 € | 41 158 € |
| Vlastné imanie | 119 500 € | 93 697 € | 18 406 € | 120 924 € | 75 496 € | 104 769 € | 57 761 € | 42 098 € | 69 203 € | 37 631 € | 36 639 € | 39 086 € | 41 158 € |
| Podané | 20. 4. 2026 | 9. 4. 2025 | 12. 4. 2024 | 25. 4. 2023 | 13. 4. 2022 | 12. 4. 2021 | 22. 4. 2020 | 12. 4. 2019 | 29. 3. 2018 | 24. 4. 2017 | 28. 4. 2016 | 28. 4. 2015 | 17. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 1. 1997
- 29 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 100012535
- Veľkosť
- 25 – 49 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Predchádzajúci názov
- Špeciálna základná škola, Mierová 166/171, Svit
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Základné školstvood 1997
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Spojená škola, Partizánska 2, PopradZmluva o výpožičke 422 €9. 1. 2026
- Spojená škola, Poprad, Partizánska 2Zmluva o výpožičke 400 €17. 1. 2025
- Spojená škola, Poprad, Partizánska 2Zmluva o výpožičke 400 €17. 1. 2024
História zmien
Posledná zmena 20. 4. 2026 · 3 záznamy
- 20. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2020964385
- 1. 1. 1997Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 20. 4. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/17070341