SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/17329469

LIBRA spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1991
IČO
17329469
DIČ
2020325956
Sídlo
Pšeničná 8D, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľRobert Surmík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LIBRA spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 4. 10. 1991. Vo vedení firmy: Robert Surmík a Maroš Tatranský. V roku 2025 mala firma tržby 969 tis. € (+13,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať127. z 352 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
969 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+137 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+59 %2015+6 %2016+12 %2017+10 %2018+10 %2019+1 %2020−27 %2021+11 %2022+6 %2023+5 %2024−1 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,4 %
  • Najlepší rok
    2014, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,5 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,7 %
    −3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby968 600 €850 343 €857 944 €813 853 €765 112 €687 024 €938 256 €928 645 €846 494 €769 180 €686 981 €649 627 €409 268 €
Výsledok hospodárenia2 228 €565 €−57 276 €85 994 €25 296 €−37 829 €11 516 €12 691 €23 221 €20 523 €2 081 €6 892 €188 €
Aktíva spolu737 572 €775 567 €890 399 €988 393 €1 059 162 €725 717 €575 623 €501 951 €539 536 €581 921 €466 999 €520 238 €480 313 €
Vlastné imanie408 126 €405 897 €440 296 €497 571 €411 613 €386 262 €424 094 €412 578 €399 885 €376 663 €356 140 €354 058 €403 230 €
Podané31. 3. 20265. 5. 20252. 7. 202420. 12. 20231. 11. 202216. 8. 20218. 9. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
127. z 352 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020325956
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pšeničná 8D, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 10. 1991
35 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 1470/B
Základné imanie
10 956 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46690 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • - vykonávanie drobných zámočníckych prác,od 1991
  • - opavy a montáž váh všetkých druhov a tried presností, výroba a oprava obchodného závažia IV. a V. triedy presnosti,od 1991
  • - poskytovanie poradenských a konzultačných služieb,od 1991
  • - vykonávanie leasingových operácií a s tým súvisiaci vývoz a dovoz,od 1991
  • - poskytovanie a sprostredkovanie komerčných a vedecko-technických informácií, - zastupovanie čsl. a zahraničných osôb,od 1991
  • - poskytovanie sprostredkovateľských a obstarávateľských služieb,od 1991
  • - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť, export import, reexport surovín, polotovarov a tovarov priemyselnej, poľnohospodárskej, potravinárskej, chemickej, drevárskej, stavebnej, strojárskej, elektotechnickej a inej produkcie,od 1991
  • výroba váh,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
32 zmlúv
spolu 135 tis. € · posledná 2. 2. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025127. z 352
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 12. 2022Presun sídlaPšeničná 8D Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Kvetinárska 31 Bratislava
  3. 5. 5. 2020Nový člen vedeniaRobert Surmík, konateľ
  4. 5. 5. 2020Nový člen vedeniaMaroš Tatranský, konateľ
  5. 27. 10. 2010Nový spoločníkKatarína Surmíková Tatranská, podiel 31,8 %
  6. 27. 10. 2010Nový spoločníkMaroš Tatranský, podiel 31,8 %
  7. 27. 10. 2010Nový spoločníkCAMPESA, Sociedad Anónima, podiel 24,2 %
  8. 27. 10. 2010Nový spoločníkJaroslav Humaj, podiel 12,1 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/17329469

LIBRA spol. s r.o. – tržby 969 tis. € – IČO 17329469