V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Gymnázium Federica Garcíu Lorcu, Hronská 3, Bratislava je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 1. 9. 1991.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Nie je platiteľom DPHFinančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 33 zmlúv za 265 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+18,3 %
- Najlepší rok2025, +159 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 873 240 € | 336 982 € | 144 480 € | 269 354 € | 350 242 € | 273 406 € | 260 719 € | 220 654 € | 206 057 € | 200 478 € | 188 343 € | 147 024 € | 116 095 € |
| Vlastné imanie | 873 240 € | 336 982 € | 144 480 € | 269 354 € | 350 242 € | 273 406 € | 260 719 € | 220 654 € | 206 057 € | 200 478 € | 188 343 € | 147 024 € | 116 095 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 29. 3. 2025 | 25. 4. 2024 | 11. 4. 2023 | 20. 4. 2022 | 14. 4. 2021 | 18. 3. 2020 | 28. 3. 2019 | 11. 4. 2018 | 24. 4. 2017 | 8. 3. 2016 | 9. 4. 2015 | 7. 4. 2014 |
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Rozpočtová organizácia
- Deň vzniku
- 1. 9. 1991
- 35 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 100000191
- Veľkosť
- 50 – 99 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Stredné všeobecnovzdelávacie školstvood 1991
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Univerzita Komenského v Bratislave - Prírodovedecká fakultaZmluva o spolupráci pri zabezpečení odbornej pedagogickej praxe pre študentov Univerzity Komenského v Bratislave – Prírodovedeckej fakulty11 €4. 9. 2026
- Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravuDOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+65 tis. €23. 6. 2026
- Mestská časť Bratislava-Podunajské BiskupiceOrganizačno-technické zabezpečenie na vykonanie referenda—18. 5. 2026
- Regionálny úrad školskej správy, BratislavaZmluva o organizovaní, realizácii a finančnom zabezpečení "krajského kola" súťaže detí a žiakov škôl a školských zariadení alebo predmetovej olympiády žiakov škôl950 €14. 4. 2026
- Gymnázium F. G. Lorcu, BratislavaDarovacia zmluva4 tis. €15. 1. 2026
- Regionálny úrad školskej správy, BratislavaZmluva o výpožičke—22. 8. 2025
- Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravuDOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+68 tis. €17. 6. 2025
- Regionálny úrad školskej správy, BratislavaZmluva o organizovaní, realizácii a finančnom zabezpečení [okresného/krajského/celoštátneho kola] súťaže detí a žiakov škôl a školských zariadení alebo predmetovej olympiády žiakov škôl985 €16. 4. 2025
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8531), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 2 záznamy
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 1. 9. 1991Vznik firmyRozpočtová organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/17337097