V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Stredná odborná škola letecko - technická, Legionárska 160, Trenčín je príspevková organizácia so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 3. 1987.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Platiteľ od 15. 4. 2011 (§7)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 16 zmlúv za 327 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+5,4 %
- Najlepší rok2017, +76 %
Ukazovatele 2025
- Zadlženosť0,0 %+0,0 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aktíva spolu | 723 718 € | 754 965 € | 805 930 € | 779 499 € | 788 998 € | 797 815 € | 705 852 € | 716 191 € | 720 346 € | 410 123 € | 377 637 € | 366 689 € | 385 836 € |
| Vlastné imanie | 723 718 € | 754 965 € | 805 930 € | 779 499 € | 788 998 € | 797 815 € | 705 852 € | 716 191 € | 720 346 € | 410 123 € | 377 637 € | 366 689 € | 385 836 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 27. 3. 2025 | 2. 4. 2024 | 30. 3. 2023 | 17. 3. 2022 | 15. 3. 2021 | 28. 2. 2020 | 27. 2. 2019 | 13. 3. 2018 | 31. 3. 2017 | 27. 4. 2016 | 15. 4. 2015 | 25. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Právna forma
- Príspevková organizácia
- Deň vzniku
- 1. 3. 1987
- 39 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Register škôl regionálneho školstva
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR · č. 100004629
- Veľkosť
- 25 – 49 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
Predmet činnosti
1 zapísaná činnosť
- Stredné odborné školstvood 1987
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- SOŠ letecko-technickáKolektívna zmluva—29. 12. 2025
- Stredná odborná škola dopravnáZmluva o spolupráci pri zabezpečovaní odbornej praxe —18. 10. 2024
- Reedukačné centrum, BystričanyZmluva o prevode správy—2. 8. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 8532), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 4. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2021310005
- 1. 3. 1987Vznik firmyPríspevková organizácia
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/17638593