SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/17640202

H.V.F. spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 1991
IČO
17640202
DIČ
2020416453
Sídlo
Sládkovičova 721, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľIvan Hanke+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

H.V.F. spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 29. 4. 1991. Vo vedení firmy: Ivan Hanke a Viliam Hanke. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (−0,3 %) a zisk 75 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať47. z 420 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+40 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+3 %2015+20 %2016+8 %2017−8 %2018+7 %2019−0 %2020+1 %2021−7 %2022+25 %2023−8 %2024−2 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,6 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,2 %
    +2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 028 950 €2 035 950 €2 086 802 €2 256 981 €1 801 886 €1 928 261 €1 913 204 €1 918 634 €1 787 461 €1 935 054 €1 786 704 €1 486 207 €1 447 665 €
Výsledok hospodárenia75 498 €53 181 €92 974 €86 928 €74 809 €59 203 €24 261 €41 427 €47 346 €156 284 €111 479 €15 725 €23 881 €
Aktíva spolu1 055 864 €1 041 127 €1 098 633 €1 041 819 €1 025 760 €1 000 748 €983 562 €1 022 090 €1 026 829 €811 224 €667 871 €556 680 €563 363 €
Vlastné imanie873 728 €890 258 €920 356 €829 987 €833 833 €762 024 €737 038 €735 654 €694 226 €676 880 €520 596 €442 117 €450 400 €
Podané24. 3. 202620. 3. 202525. 3. 202423. 3. 202328. 3. 202226. 3. 202123. 3. 202019. 3. 201922. 3. 201824. 3. 201726. 2. 20166. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
47. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020416453
platiteľ od 21. 12. 1992
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sládkovičova 721, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 4. 1991
35 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 1422/R
Základné imanie
15 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 17 ukončených činností

  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 1997
  • - kľúčová službaod 1997
  • - výroba doplnkov z dreva, papieru a lepenkyod 1997
  • - prenájom strojov, prístrojov a zariadeníod 1997
  • - cestná motorová dopravaod 1997
  • - výroba nástrojovod 1997
  • - výroba strojov, prístrojov a zariadeníod 1997
  • - kovoobrábanieod 1997
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 29. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202547. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2023Nový spoločníkIvan Hanke, podiel 60 %
  3. 28. 11. 2023Nový spoločníkViliam Hanke, podiel 40 %
  4. 11. 3. 2002Presun sídlaSládkovičova 721 Bánovce nad Bebravoupredtým Jesenského 23 Bánovce nad Bebravou
  5. 18. 2. 2002Nový člen vedeniaIvan Hanke, konateľ
  6. 18. 2. 2002Nový člen vedeniaViliam Hanke, konateľ
  7. 5. 5. 1993Presun sídlaJesenského 23 Bánovce nad Bebravoupredtým Bánovce nad Bebravou
  8. 21. 12. 1992Registrácia za platiteľa DPHSK2020416453
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/17640202

H.V.F. spol. s r.o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 17640202