V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
ADU invest s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 20. 12. 1991. Vo vedení firmy: Dušan Šimek a Tomáš Varsányi. V roku 2025 mala firma stratu 485 €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Registrácia zrušená 29. 1. 2021Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Stratové roky6 z 13
- Najlepší rok2016, −18 %
- Najslabší rok2025, strata 485 €
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — | — | — | — | 628 530 € | 6 977 510 € | 5 631 435 € | 7 568 208 € | 10 461 541 € | — |
| Výsledok hospodárenia | −485 € | −423 € | −199 € | −220 € | −208 € | −420 € | 3 929 € | 15 570 € | 176 531 € | 225 797 € | 275 590 € | 372 532 € | 483 886 € |
| Aktíva spolu | 4 292 € | 4 781 € | 4 852 € | 5 067 € | 5 201 € | 5 478 € | 108 486 € | 107 010 € | 2 145 881 € | 2 178 069 € | 2 684 868 € | 2 269 340 € | 2 661 624 € |
| Vlastné imanie | 3 944 € | 4 429 € | 4 852 € | 5 050 € | 5 270 € | 5 478 € | 108 680 € | 104 751 € | 265 712 € | 314 978 € | 364 771 € | 461 713 € | 573 067 € |
| Podané | 31. 3. 2026 | 31. 3. 2025 | 1. 4. 2024 | 30. 6. 2023 | 1. 4. 2022 | 30. 3. 2021 | 1. 4. 2020 | 28. 3. 2019 | 31. 3. 2018 | 27. 3. 2017 | 31. 3. 2016 | 29. 6. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 20. 12. 1991
- 34 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 2117/B
- Hlavná činnosť
- 46720 Veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
- Predchádzajúce názvy
- BEFARE 777 spol. s r.o. · BEAUTY FARM spol.s r.o. · BEFARE 777, spol. s r.o.
Prepojené firmy
3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
10 zapísaných činností · 28 ukončených činností
- veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnostiod 1994
- nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnostiod 1994
- sprostredkovanie obchodu,od 1994
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
- prenájom hnuteľných vecí,od 2010
- čistiace a upratovacie práceod 2020
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interérovod 2020
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46720), podobné tržby
Na tejto adrese
238 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 238.
História zmien
Posledná zmena 31. 3. 2026 · 15 záznamov
- 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 29. 1. 2021Zrušená registrácia DPH
- 9. 12. 2020Zmena obchodného menaADU invest s.r.o.predtým BEFARE 777 spol. s r.o.
- 9. 12. 2020Presun sídlaGogoľova 18 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Mliekárenská 10 Bratislava
- 9. 12. 2020Nový spoločníkDušan Šimek, podiel 50 %
- 9. 12. 2020Nový spoločníkMgr. Tomáš Varsányi, podiel 50 %
- 16. 11. 2020Nový člen vedeniaDušan Šimek, konateľ
- 16. 11. 2020Nový člen vedeniaMgr. Tomáš Varsányi, konateľ
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 31. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/30775612