SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31318746

I V R O , spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31318746
DIČ
2020300865
Sídlo
Vlčkova 21, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng., PhD. Róbert Boďo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

I V R O , spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 25. 2. 1992. Vo vedení firmy: Ing. Róbert Boďo a Ivan Dohnány. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+27,8 %) a zisk 312 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať447. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+28 %
Od 2013
+218 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+270 %2015−18 %2016−58 %2017+73 %2018+8 %2019−56 %2020−15 %2021−18 %2022+202 %2023+63 %2024−32 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +270 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    28,6 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    57,7 %
    +18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    54,3 %
    +16,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,9 %
    +3,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 091 733 €853 953 €1 262 527 €773 778 €255 815 €311 213 €364 446 €823 634 €761 204 €439 555 €1 038 547 €1 270 831 €343 174 €
Výsledok hospodárenia312 144 €220 605 €338 822 €24 498 €366 €−2 724 €12 043 €63 423 €51 154 €13 268 €23 304 €19 242 €9 676 €
Aktíva spolu574 967 €579 676 €914 334 €447 573 €393 980 €409 053 €429 321 €411 207 €372 095 €267 367 €358 219 €348 965 €179 922 €
Vlastné imanie541 324 €568 002 €631 251 €292 430 €267 932 €267 566 €270 290 €258 247 €194 824 €143 670 €130 402 €126 340 €116 774 €
Podané28. 3. 202626. 3. 202530. 3. 202430. 3. 20237. 3. 202229. 3. 202121. 4. 202026. 3. 201931. 3. 201825. 3. 201720. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
447. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020300865
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vlčkova 21, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 2353/B
Základné imanie
6 838 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • pohostinská činnosť,od 1994
  • inžinierska činnosť,od 1994
  • nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 1994
  • vykonávanie priemyselných stavieb,od 1994
  • projektová činnosť v investičnej výstavbe,od 1994
  • nákup, predaj a sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve,od 1994
  • poradenská činnosť v stavebníctve,od 1994
  • vykonávanie bytových a občianskych stavieb,od 1994
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 3,5 mil. € · posledná 29. 10. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec VinosadyDodatok č. 1 k zmluve o dielo č. 49202525 tis. €29. 10. 2025
  • Obec VinosadyZmluva o dielo č. 49202523 tis. €16. 9. 2025
  • Obec VinosadyDodatok č. 3 k Zmluve o dielo—29. 4. 2024
  • Obec VinosadyDodatok č. 2 k Zmluve o dielo uzatvorenej dňa 17.06.2022 "Rekonštrukcia Materskej školy Vinosady - 2. časť"740 tis. €21. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025447. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Róbert Boďo, konateľ
  3. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Ivan Dohnány, konateľ
  4. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Dohnány
  5. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Róbert Boďo PhD.
  6. 2. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ivan Dohnány
  7. 2. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng., PhD. Róbert Boďo
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ivan Dohnány
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31318746

I V R O , spol. s r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 31318746