SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31319017

F R I K A S s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31319017
DIČ
2020344931
Sídlo
Na pántoch 10, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ladislav Musil

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

F R I K A S s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 3. 1992. Vo vedení firmy: Ladislav Musil. V roku 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (−0,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať40. z 109 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,4 mil. €
Za rok
−1 %
Od 2013
−4 %
02 mil.4 mil.2013—2014−5 %2018+4 %2020−24 %2021−24 %2022+42 %2023+15 %2024+4 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,8 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,5 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    34,4 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 437 765 €3 469 510 €3 336 929 €2 894 855 €2 033 799 €2 671 639 €—3 523 075 €———3 390 936 €3 586 148 €
Výsledok hospodárenia2 389 €2 109 €1 376 €2 885 €3 141 €−11 025 €8 332 €1 649 €1 284 €1 701 €9 235 €−306 €18 €
Aktíva spolu443 849 €427 046 €569 604 €510 842 €264 977 €155 273 €351 904 €300 270 €379 222 €368 398 €279 469 €349 421 €—
Vlastné imanie291 087 €288 698 €282 485 €305 196 €1 220 €835 €167 361 €157 236 €176 020 €182 994 €164 824 €155 589 €—
Podané28. 6. 202620. 6. 202524. 6. 20243. 6. 202314. 6. 202229. 6. 20212. 5. 20203. 6. 201910. 6. 201812. 6. 201729. 3. 201622. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
40. z 109 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020344931
platiteľ od 26. 4. 2000
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Na pántoch 10, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 2383/B
Základné imanie
227 630 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46390 Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj tovaru s výnimkou tovarov, na ktoré sa vyžaduje odborná spôsobilosť,od 1992
  • baliaca činnosť,od 2000
  • výroba predmetov z dreva a plastu,od 2000
  • projektovanie pozemných stavieb,od 2002
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,od 2002
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,od 2002
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2002
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, piva, vína a destilátov,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 511 tis. € · posledná 30. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná školaRámcová dohoda na dodanie potravín200 tis. €30. 3. 2026
  • Gymnázium M.R.Štefánika a ZŠ, Slnečná 2, ŠamorínRámcová kúpna zmluva45 tis. €27. 3. 2026
  • Materská škola, Ivanská cesta 32/E, BratislavaRámcová kúpna zmluva o základných podmienkach dodania tovaru —7. 4. 2025
  • Spojená škola, Slnečná 2, ŠamorínRZ na dodanie tovaru50 tis. €21. 3. 2025
  • Materská škola VelehradskáRámcová kúpna zmluva o základných podmienkach dodania tovaru—6. 3. 2025
  • Gymnázium M. R. Štefánika, Slnečná 2, ŠamorínRZ na dodanie tovaru17 tis. €5. 3. 2024
  • Spojená škola, Tilgnerova 14, BratislavaRámcová dohoda na dodanie potravín—13. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202540. z 109
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 12. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Musil
  3. 24. 7. 2013Nový spoločníkIng. Ladislav Musil, podiel 100 %
  4. 21. 4. 2012Presun sídlaNa pántoch 10 Bratislavapredtým Višňová 7/A Bratislava
  5. 26. 4. 2000Registrácia za platiteľa DPHSK2020344931
  6. 4. 2. 2000Presun sídlaVišňová 7/A Bratislavapredtým Drobného 27 Bratislava
  7. 20. 12. 1999Nový člen vedeniaIng. Ladislav Musil, konateľ
  8. 2. 3. 1992Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31319017

F R I K A S s.r.o. – tržby 3,4 mil. € – IČO 31319017