SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31322107

AGROMONT BRATISLAVA a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1992
IČO
31322107
DIČ
2020369351
Sídlo
Stará Vajnorská 6, 832 62 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Juraj Križáni+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGROMONT BRATISLAVA a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 5. 1992. Vo vedení firmy: Juraj Križáni, Beáta Nemcová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 354 tis. € (−7,2 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 63 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
354 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2014
−7 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−12 %2016−7 %2017−7 %2018+0 %2019+32 %2020−11 %2021+6 %2022+17 %2023+14 %2024−20 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,6 %
  • Najlepší rok
    2019, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    −10,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,2 %
    +4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby353 873 €381 377 €479 254 €419 734 €358 117 €337 839 €381 685 €290 235 €289 402 €311 257 €334 198 €379 186 €—
Výsledok hospodárenia13 094 €55 561 €80 136 €54 006 €41 974 €5 095 €−8 666 €6 673 €−4 076 €−12 963 €−7 948 €−3 322 €−5 254 €
Aktíva spolu875 639 €833 864 €815 363 €785 530 €737 955 €673 949 €686 111 €654 612 €679 525 €713 859 €746 678 €756 486 €756 428 €
Vlastné imanie821 757 €818 662 €778 102 €705 966 €656 960 €617 486 €612 391 €621 128 €614 455 €618 530 €631 494 €639 442 €642 764 €
Podané25. 3. 202624. 3. 202527. 3. 202429. 3. 202328. 3. 202215. 3. 20215. 5. 202015. 3. 201929. 3. 201821. 3. 201730. 3. 201625. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 63 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020369351
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 6, 832 62 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 5. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 388/B
Základné imanie
620 273 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
20590 Výroba ostatných chemických výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • - vykonávanie cestnej nákladnej dopravy do a zo zahraničia pre všetky štáty Európy,od 1992
  • - vykonávanie cestnej nákladnej dopravy pre cudzie potreby,od 1992
  • - výroba prefabrikovaných stavebných dielcov a polotovarov,od 1992
  • - vykonávanie obchodnej činnosti v rozsahu predmetu činnosti, vrátane väzbovej obchodov,od 1992
  • - vykonávanie povrchovej úpravy oceľových technologických a netechnologických zariadení metalizáciou, čistenie a konzervácia stavebných objektov,od 1992
  • - vykonávanie nižších stupňov opráv dopravných a mechanizačných prostriedkov,od 1992
  • - zabezpečovanie doškolovacích a vzdelávacích podujatí, vrátane poskytovania ubytovacích a stravovacích služieb,od 1992
  • - zabezpečovanie a realizácia investičnej výstavby, opráv a ostatných stavebných prác (vrátane experimentálnych a overovacích stavieb) v pozemnom, priemyselnom, inžinierskom, vodnom a ekologickom staviteľ- stve, vrátane montáže, opráv a údržby oceľových a technologických zariadení,od 1992
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných chemických výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 8. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 20590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 63
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných chemických výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2013Nový člen vedeniaMgr. Marta Križániová, predstavenstvo
  3. 31. 5. 2007Nový člen vedeniaIng. Juraj Križáni, predstavenstvo
  4. 31. 5. 2007Nový člen vedeniaBeáta Nemcová, predstavenstvo
  5. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020369351
  6. 1. 5. 1992Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných chemických výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31322107

AGROMONT BRATISLAVA a.s. – tržby 354 tis. € – IČO 31322107