SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31329225

E-S Partners spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992

predtým Mevesen, Schaap and Partners, s r. o. a 1 ďalší názov

IČO
31329225
DIČ
2020308961
Sídlo
Záhradnícka 51, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJohan Mevesen

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

E-S Partners spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 7. 1992. Vo vedení firmy: Johan Mevesen. V roku 2025 mala firma tržby 66 tis. € (+410,7 %) a zisk 51 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4449. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
66 tis. €
Za rok
×5,1
Od 2014
−64 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−27 %2016−18 %2017+15 %2018−36 %2019−59 %2020−19 %2021−13 %2022+160 %2023−82 %2024+20 %2025×5,1
  • Priemerný rast ročne
    −9,0 %
  • Najlepší rok
    2025, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    77,7 %
    +48,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,6 %
    +41,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    40,3 %
    +37,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,1 %
    −40,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby65 988 €12 920 €10 800 €60 941 €23 425 €27 001 €33 414 €81 838 €127 871 €110 764 €135 345 €185 267 €—
Výsledok hospodárenia51 280 €3 809 €1 959 €41 459 €−512 €−6 285 €−36 411 €−41 549 €−1 203 €−108 212 €−23 794 €−1 128 €9 344 €
Aktíva spolu127 389 €128 625 €128 678 €132 656 €89 052 €93 098 €89 559 €88 223 €68 429 €118 059 €82 778 €1 500 930 €96 576 €
Vlastné imanie105 616 €54 336 €50 527 €48 568 €7 109 €7 020 €7 305 €7 183 €−54 956 €−53 752 €54 460 €78 254 €79 381 €
Podané25. 5. 20264. 6. 20256. 6. 202420. 6. 20232. 2. 20227. 2. 20212. 3. 202013. 3. 201918. 3. 201811. 3. 201716. 3. 201617. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4449. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020308961
platiteľ od 1. 7. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 51, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 3217/B
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
E.S. Partners spol. s r.o. · Mevesen, Schaap and Partners, s r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2000
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • preklady a tlmočenie z a do jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho a holandského,od 2000
  • administratívne práce,od 2000
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 2000
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 2000
  • - kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 2000
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 27. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254449. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 25. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 9. 2022Nový člen vedeniaJohan Mevesen, konateľ
  3. 23. 9. 2022Nový spoločníkJohan Mevesen, podiel 100 %
  4. 11. 10. 1999Presun sídlaZáhradnícka 51 Bratislavapredtým Havlíčkova 14 Bratislava
  5. 1. 7. 1996Registrácia za platiteľa DPHSK2020308961
  6. 13. 3. 1996Presun sídlaHavlíčkova 14 Bratislavapredtým Kopčianska 6 Bratislava
  7. 8. 12. 1994Zmena obchodného menaE.S. Partners spol. s r.o.predtým Mevesen, Schaap and Partners, s r. o.
  8. 28. 1. 1993Presun sídlaKopčianska 6 Bratislavapredtým Kutlíkova 17 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31329225

E-S Partners spol. s r.o. – tržby 66 tis. € – IČO 31329225