SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31333516

ELVIS, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31333516
DIČ
2020810990
Sídlo
Obchodná 27, 811 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRóbert Reichman+ 4 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELVIS, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 10. 1992. Vo vedení firmy: Róbert Reichman, Tamara Reichman a 3 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 799 tis. € (+0,7 %) a zisk 332 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať537. z 6 448 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
799 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+102 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+11 %2015+11 %2016+16 %2017+6 %2018+19 %2019−0 %2020−13 %2021−10 %2022+30 %2023+10 %2024−0 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,0 %
  • Najlepší rok
    2022, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    41,5 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,0 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,1 %
    +11,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,2 %
    −52,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby798 650 €793 328 €793 603 €721 622 €555 483 €616 631 €712 600 €714 388 €600 354 €566 424 €487 291 €437 387 €395 165 €
Výsledok hospodárenia331 703 €307 078 €261 178 €181 130 €93 455 €149 299 €260 632 €240 575 €265 638 €181 868 €117 719 €18 301 €18 133 €
Aktíva spolu1 648 654 €3 376 795 €3 069 671 €2 710 876 €2 603 363 €2 581 357 €2 701 752 €3 191 191 €3 085 649 €2 785 033 €2 648 727 €3 147 063 €2 514 765 €
Vlastné imanie1 382 193 €1 050 490 €743 412 €482 234 €301 104 €207 649 €318 350 €562 720 €322 145 €238 375 €173 008 €73 289 €72 988 €
Podané14. 3. 202626. 3. 202524. 3. 202423. 3. 202328. 3. 202228. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201921. 3. 201822. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
537. z 6 448 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020810990
platiteľ od 1. 9. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 27, 811 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 3585/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť · 3 ukončené činnosti

  • - sprostredkovanie obchodu a služieb,od 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025537. z 6 448
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 14. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 14. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2023Nový spoločníkOleg Azarov, podiel 25 %
  3. 15. 11. 2023Nový spoločníkTamara Reichman, podiel 25 %
  4. 15. 11. 2023Nový spoločníkGenadij Azarov, podiel 25 %
  5. 15. 11. 2023Nový spoločníkAsia Schigunov, podiel 25 %
  6. 15. 1. 2019Nový člen vedeniaGenadij Azarov, konateľ
  7. 15. 1. 2019Nový člen vedeniaAsia Schigunov, konateľ
  8. 2. 11. 2018Nový člen vedeniaRóbert Reichman, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31333516

ELVIS, spol. s r.o. – tržby 799 tis. € – IČO 31333516