SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31333559

FIDAT, s.r.o.,

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31333559
DIČ
2020299677
Sídlo
Slatinská 1, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
firmy v okolí

KonateľVít Fila

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FIDAT, s.r.o., je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 6. 10. 1992. Vo vedení firmy: Vít Fila. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (+37,7 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať147. z 291 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2014
−51 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−12 %2016+48 %2017−2 %2018−1 %2019+2 %2020−11 %2021−24 %2022−3 %2023−56 %2024−3 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2016, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +41,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,7 %
    +44,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +13,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,8 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby109 432 €79 482 €82 340 €188 080 €194 748 €254 935 €284 885 €279 990 €282 563 €289 775 €195 592 €221 554 €—
Výsledok hospodárenia2 966 €−31 137 €−72 069 €7 670 €5 326 €12 915 €7 514 €1 523 €3 790 €−875 €4 376 €2 297 €18 123 €
Aktíva spolu234 243 €262 035 €307 748 €250 506 €233 181 €209 704 €191 622 €207 980 €178 512 €195 981 €188 966 €221 738 €259 199 €
Vlastné imanie80 151 €77 184 €108 542 €180 611 €172 940 €167 614 €154 698 €147 184 €145 661 €141 871 €142 746 €138 370 €136 073 €
Podané4. 6. 20266. 6. 202512. 3. 202421. 3. 202312. 5. 202229. 3. 202116. 3. 202028. 3. 201919. 3. 201829. 3. 201731. 3. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
147. z 291 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020299677
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slatinská 1, 821 07 Bratislava – Vrakuňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 10. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 3588/B
Základné imanie
18 589 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
18120 Iná tlač
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • - výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových alebo zvukovo-obrazových záznamov, predaj a požičiavanie zvukových a zvukovoobrazových záznamov,od 1992
  • - sprostredkovateľská činnosť v predmete podnikania,od 1992
  • - polygrafická výroba /kníhtlač, sieťotlač, ofsetová tlač/,od 1992
  • - reklamná a propagačná činnosť,od 1992
  • - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj,od 1992
  • - vydávanie, predaj a požičiavanie nahraných zvukových a zvukovoobrazových záznamov,od 1995
  • - vydavateľská činnosť v oblasti periodických a neperiodických tlačovín,od 1995
  • nákladná cestná doprava,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Iná tlač — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 175 tis. € · posledná 4. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 18120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025147. z 291
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (iná tlač).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 7. 2022Presun sídlaSlatinská 1 Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Fraňa Kráľa 24 Bratislava
  3. 16. 2. 2011Nový spoločníkVít Fila, podiel 100 %
  4. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020299677
  5. 6. 10. 1992Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia iná tlač s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31333559

FIDAT, s.r.o., – tržby 109 tis. € – IČO 31333559