SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31337414

SLAVUS s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31337414
DIČ
2020325098
Sídlo
Závodná 3, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľAnton Suchoň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SLAVUS s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 9. 12. 1992. Vo vedení firmy: Anton Suchoň. V roku 2025 mala firma tržby 191 tis. € (+22,5 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 126 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
191 tis. €
Za rok
+23 %
Od 2013
+34 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−5 %2015+16 %2016−9 %2017−23 %2018+12 %2019+2 %2020+58 %2021−31 %2022+10 %2023+1 %2024+1 %2025+23 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,5 %
  • Najlepší rok
    2020, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,8 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -105,2 %
    −57,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -10,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,4 %
    +9,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby190 908 €155 831 €154 246 €153 064 €139 576 €201 143 €127 399 €124 623 €110 838 €143 260 €156 706 €134 779 €141 968 €
Výsledok hospodárenia−12 955 €−12 013 €−11 199 €693 €2 641 €11 120 €1 708 €3 695 €−128 €−4 290 €9 424 €7 317 €3 943 €
Aktíva spolu127 845 €135 583 €156 364 €124 593 €124 932 €122 802 €94 512 €81 506 €81 966 €84 777 €89 191 €78 165 €66 196 €
Vlastné imanie12 317 €25 272 €42 285 €53 484 €52 791 €50 150 €39 029 €37 322 €33 494 €33 622 €37 912 €28 487 €21 172 €
Podané5. 6. 202620. 6. 202528. 6. 202416. 6. 202318. 3. 202214. 3. 202126. 2. 20206. 3. 201910. 3. 201812. 3. 201723. 3. 201616. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020325098
platiteľ od 1. 3. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Závodná 3, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 12. 1992
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 3919/B
Základné imanie
33 194 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46750 Veľkoobchod s chemickými výrobkami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti · 6 ukončených činností

  • kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti,od 2002
  • výroba a odbyt jedov a žieravín okrem zvlášť nebezpečných,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s chemickými výrobkami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46750), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s chemickými výrobkami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 5. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 3. 2022Presun sídlaZávodná 3 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Nákovná 22 Bratislava
  3. 5. 3. 2022Nový spoločníkAnton Suchoň, podiel 100 %
  4. 27. 2. 2009Presun sídlaNákovná 22 Bratislavapredtým Drobného 27 Bratislava
  5. 25. 2. 2009Nový člen vedeniaAnton Suchoň, konateľ
  6. 7. 12. 2004Presun sídlaDrobného 27 Bratislavapredtým Mlynská dolina 7 Bratislava
  7. 18. 11. 1996Presun sídlaMlynská dolina 7 Bratislavapredtým Vajnorská 140 Bratislava
  8. 19. 12. 1995Presun sídlaVajnorská 140 Bratislavapredtým Ondavská 3 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s chemickými výrobkami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31337414

SLAVUS s r. o. – tržby 191 tis. € – IČO 31337414