SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31340962

ROFA SLOVENSKO, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31340962
DIČ
2020328904
Sídlo
Vlčie hrdlo 1, 821 07 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMag. Matthias Fiedler+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ROFA SLOVENSKO, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 28. 1. 1993. Vo vedení firmy: Mag. Matthias Fiedler a Michal Šmidt. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−9,8 %) a zisk 65 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať454. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−10 %
Od 2013
+129 %
01 mil.2 mil.2013—2014−30 %2015+19 %2016+51 %2017−28 %2018+219 %2019−29 %2020−21 %2021−33 %2022+137 %2023+13 %2024−13 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,1 %
  • Najlepší rok
    2018, +219 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,6 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,0 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 232 556 €1 366 961 €1 576 691 €1 395 208 €589 671 €873 651 €1 101 189 €1 557 918 €488 907 €682 985 €453 358 €379 619 €539 063 €
Výsledok hospodárenia65 059 €74 012 €134 494 €89 570 €−16 830 €31 776 €86 996 €147 730 €36 415 €42 435 €3 962 €−18 326 €−50 498 €
Aktíva spolu903 225 €829 319 €791 101 €720 417 €567 447 €849 872 €793 439 €744 876 €372 607 €423 622 €310 762 €199 630 €255 948 €
Vlastné imanie758 743 €693 684 €619 673 €485 179 €395 609 €412 438 €380 663 €293 667 €145 937 €109 522 €67 087 €63 125 €81 451 €
Podané30. 3. 202624. 3. 202514. 3. 20248. 3. 202317. 3. 202217. 3. 202111. 3. 20209. 3. 201914. 3. 201816. 3. 201716. 3. 201618. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
454. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020328904
platiteľ od 1. 3. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vlčie hrdlo 1, 821 07 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 1. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 4226/B
Základné imanie
9 958 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • servis týchto zariadení,od 1993
  • nákup, predaj a sprostredkovanie v oblasti chemicko-analitických prístrojov, laboratórneho zariadenia a výpočtovej techniky,od 1993
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
54 zmlúv
spolu 1,3 mil. € · posledná 22. 6. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025454. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 10. 2025Presun sídlaVlčie hrdlo 1 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Vlčie hrdlo, P.O.BOX 16 Bratislava 23
  3. 9. 6. 2021Nový spoločníkMag. Matthias Fiedler, podiel 100 %
  4. 14. 9. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMag. Matthias Fiedler
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMag. Matthias Fiedler
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMag. Matthias Fiedler
  7. 18. 6. 2015Nový člen vedeniaIng. Michal Šmidt, konateľ
  8. 12. 5. 2015Nový člen vedeniaMag. Matthias Fiedler, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31340962

ROFA SLOVENSKO, spol. s r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 31340962