SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31344399

PULImedical, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ivanka pri Dunaji · od 1993

predtým PULI - MEDICAL, spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO
31344399
DIČ
2020315044
Sídlo
Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
firmy v okolí

KonateľImrich Lenk

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PULImedical, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji, v registri od 1. 3. 1993. Vo vedení firmy: Imrich Lenk. V roku 2025 mala firma tržby 7,7 mil. € (+11,4 %) a zisk 820 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať43. z 199 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7,7 mil. €
Za rok
+11 %
Od 2013
+79 %
05 mil.10 mil.2013—2014+70 %2015−9 %2016−14 %2017+0 %2018+13 %2019+1 %2020−19 %2021+17 %2022+20 %2023−1 %2024−6 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +70 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,7 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,1 %
    −1,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,2 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,6 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby7 691 524 €6 902 371 €7 346 662 €7 433 228 €6 202 183 €5 289 139 €6 510 109 €6 450 102 €5 702 134 €5 701 625 €6 666 470 €7 286 328 €4 294 605 €
Výsledok hospodárenia820 226 €855 213 €914 004 €740 837 €690 449 €322 564 €640 829 €485 440 €485 736 €341 505 €635 756 €565 730 €394 130 €
Aktíva spolu6 740 038 €6 729 749 €6 457 062 €6 378 422 €6 102 280 €5 515 933 €5 449 603 €5 179 657 €5 531 512 €4 860 805 €5 001 176 €3 999 574 €4 248 763 €
Vlastné imanie5 417 029 €5 293 792 €5 022 493 €4 533 406 €3 942 568 €3 252 120 €2 929 556 €2 288 727 €1 803 287 €1 317 551 €3 209 269 €2 573 513 €2 499 281 €
Podané25. 2. 202625. 2. 202527. 2. 202431. 3. 20237. 3. 202211. 3. 202111. 3. 202021. 3. 201919. 3. 201816. 3. 201715. 3. 201620. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
43. z 199 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020315044
platiteľ od 1. 6. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nádražná 34, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 4525/B
Základné imanie
6 700 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46460 Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
LEI
097900BHCV0000068877
ACTIVE
Predchádzajúci názov
PULI - MEDICAL, spoločnosť s ručením obmedzeným
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ivanka pri Dunaji.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • výroba, montáž a opravy lekárskych prístrojov, nástrojov a zdravotníckych potrieb,od 1995
  • opravy elektrických strojov a prístrojov,od 1995
  • veľkodistribúcia liečiv,od 1995
  • výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • reklamné a marketingové služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
269 zmlúv
spolu 6,5 mil. € · posledná 13. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46460), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202543. z 199
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

21 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 21.

História zmien

Posledná zmena 25. 2. 2026 · 12 záznamov

  1. 25. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 7. 2025Záložné právoveriteľ: Tatra banka
  3. 4. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodImrich Lenk
  4. 3. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodImrich Lenk
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodImrich Lenk
  6. 19. 11. 2009Nový spoločníkImrich Lenk, podiel 100 %
  7. 9. 11. 2000Presun sídlaNádražná 34 Ivanka pri Dunajipredtým Holíčska 25 Bratislava
  8. 31. 8. 1999Zmena obchodného menaPULImedical, spol. s r.o.predtým PULI - MEDICAL, spoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31344399

PULImedical, spol. s r.o. – tržby 7,7 mil. € – IČO 31344399