SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31344445

Hilti Slovakia spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31344445
DIČ
2020317420
Sídlo
Galvaniho 7, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMarek Kiš-Bandi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hilti Slovakia spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 3. 1993. Vo vedení firmy: Marek Kiš-Bandi. V roku 2025 mala firma tržby 38,2 mil. € (+10,3 %) a zisk 707 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
38,2 mil. €
Za rok
+10 %
Od 2013
+231 %
020 mil.40 mil.2013—2014+18 %2015+18 %2016+11 %2017+22 %2018+9 %2019+7 %2020−3 %2021+9 %2022+16 %2023+6 %2024+5 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,5 %
  • Najlepší rok
    2017, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,4 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,8 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby38 242 266 €34 661 350 €32 931 698 €30 980 880 €26 694 889 €24 488 747 €25 297 126 €23 602 164 €21 729 916 €17 807 811 €16 044 091 €13 615 902 €11 554 087 €
Výsledok hospodárenia706 631 €785 874 €1 251 164 €963 864 €1 120 406 €850 466 €752 796 €864 256 €453 465 €765 723 €544 929 €226 396 €345 926 €
Aktíva spolu18 703 129 €17 281 256 €15 123 977 €14 896 383 €11 478 681 €9 535 513 €9 536 104 €8 377 051 €8 356 520 €7 118 817 €9 529 399 €8 079 697 €7 649 277 €
Vlastné imanie9 526 217 €8 819 585 €8 033 712 €6 782 541 €5 818 649 €4 698 244 €3 847 778 €3 094 982 €2 230 726 €1 777 261 €4 011 537 €3 466 609 €3 240 213 €
Podané27. 6. 20261. 6. 202530. 5. 20244. 5. 202331. 5. 202229. 4. 202121. 4. 20208. 11. 201915. 4. 201829. 6. 201723. 6. 201630. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
639 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020317420
platiteľ od 1. 4. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

12 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV9do 2017–2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 4530/B
Veľkosť
100 – 149 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • sprostredkovanie obchodnej činnosti a služieb,od 1993
  • kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti,od 1993
  • inštruktor vstreľovania expanznými prístrojmi,od 2002
  • nákup, predaj, prenájom alebo úschova zbraní a strelivaod 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2017
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
56 zmlúv
spolu 444 tis. € · posledná 11. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Obecné služby Budmerice s.r.o., r.s.p., Budmerice 525, 900 86 BudmericeHilti SMART Objednávkový formulár k zmluve o predplatnom služby Hilti SMART499 €11. 8. 2026
  • Správa ciest Bratislavského samosprávneho krajaRámcová zmluva - nájom strojov - Hilti44 tis. €20. 5. 2026
  • Základná škola s materskou školou Vavrinca Benedikta, Ul. Družby 339/2, Nedožery - BrezanyRámcová kúpna zmluva—30. 3. 2026
  • Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad VáhomRámcová kúpna zmluva - HILTI—4. 2. 2026
  • Stredná odborná škola priemyselných technológii, Učňovská 5, KošiceRÁMCOVÁ KÚPNA ZMLUVA5 €18. 12. 2025
  • Slovenská technická univerzita v BratislaveKúpna zmluva č. 0101/0108/2534 tis. €17. 11. 2025
  • Spojená škola Samuela MikovínihoRámcová kúpna zmluva90 €11. 11. 2025
  • Stredná odborná škola dopravy a služieb, Mierová 727, StrážskeRámcová kúpna zmluva—23. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 36 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodDaniel Conradin Daeniker
  3. 25. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMatthias Stefan Gillner
  4. 24. 3. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodPius Eliseo Baschera
  5. 1. 3. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodAlbert Dietrich
  6. 14. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodAlbert Dietrich
  7. 14. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodHendrik Leber
  8. 14. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodJan Richard Rinnert
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31344445

Hilti Slovakia spol. s r.o. – tržby 38,2 mil. € – IČO 31344445