SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31347312

JADA spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31347312
DIČ
2020336087
Sídlo
Vajnorská 101, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Kečkeš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JADA spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 4. 1993. Vo vedení firmy: Ján Kečkeš. V roku 2024 mala firma tržby 681 tis. € (+17,2 %) a stratu 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 14 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
681 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+33 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+16 %2015+24 %2016+19 %2017−24 %2018−3 %2019+36 %2020−21 %2021−6 %2022+32 %2023−33 %2024+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2019, +36 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -1,9 %
    +11,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,9 %
    +9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,7 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,0 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby680 988 €581 237 €863 677 €653 801 €694 443 €884 131 €650 063 €669 481 €879 665 €739 095 €597 408 €512 887 €
Výsledok hospodárenia−12 823 €−76 606 €−17 465 €634 €−5 306 €72 484 €−274 €38 699 €146 506 €62 755 €−14 790 €−34 120 €
Aktíva spolu742 092 €792 546 €863 274 €865 845 €834 908 €856 170 €751 618 €748 677 €740 106 €587 063 €535 050 €538 528 €
Vlastné imanie675 073 €687 896 €764 502 €781 968 €781 334 €786 640 €714 157 €714 431 €675 732 €529 225 €466 469 €481 259 €
Podané8. 7. 20251. 7. 20242. 5. 202330. 6. 202230. 4. 202114. 8. 202029. 4. 201930. 4. 20182. 5. 201729. 4. 201630. 4. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 14 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020336087
platiteľ od 1. 5. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vajnorská 101, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 4. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 17464/B
Základné imanie
74 355 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • návrhy technologických postupov v oblasti strojárenstva,od 1993
  • sprostredkovanie nákupu a predaja tovaru,od 1993
  • veľkoobchodná a maloobchodná činnosť nákup a predaj bytových doplnkov, keramiky, a ostatných tovarov /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s osobitným povolením/,od 1993
  • staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok,od 1995
  • výroba protislnečnej a zatemňovacej techniky,od 1995
  • montážne práce protislnečnej a zatemňovacej techniky,od 1995
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 283 € · posledná 16. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20244. z 14
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 7. 2025 · 6 záznamov

  1. 8. 7. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 20. 4. 2017Nový člen vedeniaIng. Ján Kečkeš, konateľ
  3. 31. 5. 2012Nový spoločníkIng. Ján Kečkeš, podiel 100 %
  4. 18. 12. 2003Presun sídlaVajnorská 101 Bratislavapredtým Robotnícka 10 Bratislava
  5. 9. 10. 1995Presun sídlaRobotnícka 10 Bratislavapredtým Teplická 13 Bratislava
  6. 15. 4. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31347312

JADA spol. s r.o. – tržby 681 tis. € – IČO 31347312