SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31347827

Lohmann & Rauscher, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993

predtým Rauscher - Slovakia - Medicínske a hygienické výrobky s.r.o.

IČO
31347827
DIČ
2020294716
Sídlo
Jarošova 1, 831 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMVDr. Ľuboš Stollár, MSc.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lohmann & Rauscher, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 4. 1993. Vo vedení firmy: Ľuboš Stollár a Rudolf Ďuriš. V roku 2025 mala firma tržby 11,2 mil. € (+5,9 %) a zisk 474 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 76 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11,2 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+168 %
05 mil.10 mil.15 mil.2013—2014+3 %2015+8 %2016+11 %2017+12 %2018+5 %2019+2 %2020+41 %2021+22 %2022−16 %2023+1 %2024+18 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2020, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,5 %
    +4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,3 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,1 %
    +17,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 227 101 €10 600 274 €8 997 860 €8 882 955 €10 619 497 €8 733 226 €6 193 400 €6 083 648 €5 788 254 €5 177 412 €4 646 332 €4 317 779 €4 183 659 €
Výsledok hospodárenia474 288 €439 550 €376 372 €127 245 €601 120 €955 002 €456 392 €1 516 186 €−200 171 €−71 514 €−51 610 €245 030 €170 345 €
Aktíva spolu5 714 116 €4 933 950 €4 404 178 €4 487 119 €4 526 843 €4 244 523 €3 695 678 €4 608 515 €5 778 581 €4 833 276 €4 461 628 €3 615 692 €3 135 807 €
Vlastné imanie2 565 153 €3 090 865 €2 651 315 €2 274 943 €3 847 698 €3 746 577 €2 733 433 €2 277 041 €760 855 €961 026 €1 032 541 €1 084 151 €839 121 €
Podané10. 3. 202625. 3. 202528. 3. 202431. 3. 202328. 3. 202231. 3. 202124. 3. 202026. 3. 20193. 4. 201829. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 76 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020294716
platiteľ od 1. 5. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV7do 2017–2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jarošova 1, 831 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 4822/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4646 Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Rauscher - Slovakia - Medicínske a hygienické výrobky s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami,od 1993
  • baliace činnosti, manipulácia s tovaromod 2018
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • vydavateľská činnosťod 2018
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
530 zmlúv
spolu 16,3 mil. € · posledná 12. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4646), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 76
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 16. 10. 2026 · 31 záznamov

  1. 16. 10. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodDipl. Ing. Holger Mägdefrau
  2. 16. 10. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodDr. Klemens Walter Schulz
  3. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 28. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMVDr. Ľuboš Stollár MSc.
  5. 28. 1. 2026Zápis konečného užívateľa výhodRudolf Ďuriš
  6. 22. 10. 2025Nový člen vedeniaMVDr. Ľuboš Stollár, MSc., konateľ
  7. 22. 10. 2025Nový člen vedeniaRudolf Ďuriš, konateľ
  8. 4. 4. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodDipl. Ing. Wolfgang Süßle
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým a zdravotníckym tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31347827

Lohmann & Rauscher, s.r.o. – tržby 11,2 mil. € – IČO 31347827