SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31350534

PROTOKON, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31350534
DIČ
2020294474
Sídlo
Líščie údolie 141 B, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Burian

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROTOKON, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 5. 1993. Vo vedení firmy: Milan Burian. V roku 2025 mala firma tržby 150 tis. € (−1,1 %) a zisk 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1573. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
150 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
−77 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014−25 %2015−58 %2016−14 %2017+28 %2018−27 %2019+32 %2020−40 %2021−14 %2022+12 %2023+30 %2024−7 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,4 %
  • Najlepší rok
    2019, +32 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    40,4 %
    −0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    69,7 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,1 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    −13,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby149 741 €151 365 €162 255 €125 262 €111 749 €130 048 €215 229 €163 118 €223 135 €174 061 €201 727 €481 811 €639 609 €
Výsledok hospodárenia60 525 €61 204 €61 013 €21 949 €−3 250 €−1 407 €52 990 €−2 034 €1 047 €27 €−7 €−1 084 €−672 €
Aktíva spolu100 673 €120 008 €123 277 €74 360 €149 187 €156 925 €217 888 €186 027 €222 788 €191 264 €209 749 €442 329 €427 082 €
Vlastné imanie86 776 €87 455 €87 264 €48 201 €121 752 €132 421 €179 398 €126 408 €128 442 €127 396 €127 369 €127 376 €128 460 €
Podané26. 2. 202628. 2. 20252. 3. 202414. 3. 202331. 3. 202230. 3. 202124. 1. 202021. 3. 20191. 4. 201824. 3. 201728. 3. 201616. 3. 20159. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1573. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020294474
platiteľ od 1. 7. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Líščie údolie 141 B, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 5. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 5072/B
Základné imanie
6 641 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov a konferencií,od 1993
  • organizovanie výstav tovaru,od 1993
  • marketing,od 1993
  • reklamná a propagačná činnosť,od 1993
  • prekladateľská a tlmočnícka činnosť a jej sprostredkovanie,od 1993
  • poskytovanie software-predaj hot. programov na zákl. zmluvy s autormi,od 1993
  • automatizované spracovanie dát,od 1993
  • sprostredkovanie, nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251573. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2021Nový spoločníkIng. Milan Burian, podiel 100 %
  3. 9. 2. 2006Presun sídlaLíščie údolie 141 B Bratislavapredtým Pribinova 25 Bratislava
  4. 1. 7. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020294474
  5. 11. 5. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31350534

PROTOKON, s.r.o. – tržby 150 tis. € – IČO 31350534