V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
ARID obchodná spoločnosť, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 20. 5. 1993. Vo vedení firmy: Tomáš Drozd. V roku 2025 mala firma tržby 3,4 mil. € (+16,1 %) a zisk 197 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 6. 1993 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 94 zmlúv za 34,2 mil. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+2,8 %
- Najlepší rok2021, +17 %
Ukazovatele 2025
- Marža5,8 %−1,7 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE14,2 %−0,3 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA7,2 %−0,6 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť49,1 %+3,4 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 427 245 € | 2 951 679 € | 2 746 916 € | 2 395 245 € | 2 146 464 € | 1 834 472 € | 1 946 876 € | 1 803 113 € | 2 005 760 € | 1 938 506 € | 2 100 638 € | 2 834 428 € | 2 459 419 € |
| Výsledok hospodárenia | 197 218 € | 219 744 € | 226 988 € | 213 560 € | 199 486 € | 130 185 € | −27 633 € | 119 679 € | 179 277 € | 285 664 € | 460 463 € | 889 380 € | 768 674 € |
| Aktíva spolu | 2 733 726 € | 2 803 272 € | 2 708 509 € | 2 486 894 € | 2 351 448 € | 2 784 244 € | 2 496 299 € | 2 638 790 € | 2 771 723 € | 2 999 469 € | 2 635 373 € | 2 850 062 € | 2 501 985 € |
| Vlastné imanie | 1 391 077 € | 1 521 130 € | 1 568 709 € | 1 348 149 € | 1 134 589 € | 1 933 836 € | 1 803 651 € | 1 950 958 € | 2 151 601 € | 2 279 742 € | 1 994 123 € | 1 946 427 € | 1 741 362 € |
| Podané | 12. 5. 2026 | 15. 5. 2025 | 17. 6. 2024 | 22. 6. 2023 | 24. 6. 2022 | 15. 6. 2021 | 24. 6. 2020 | 12. 6. 2019 | 25. 6. 2018 | 28. 6. 2017 | 13. 6. 2016 | 16. 6. 2015 | 27. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 20. 5. 1993
- 33 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 5098/B
- Základné imanie
- 6 640 €
- Veľkosť
- 5 – 9 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- Predchádzajúci názov
- ARID, spol. s r.o.
Predmet činnosti
5 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť
- - sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb,od 1993
- - kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj,od 1993
- nákup a predaj zdravotníckych pomôcok, prístrojov a zariadení - veľkoobchod,od 2013
- reklamné a marketingové služby,od 2013
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2013
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.Rámcová dohoda2 mil. €31. 3. 2026
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.Rámcová dohoda40 tis. €31. 3. 2026
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.Rámcová dohoda157 tis. €31. 3. 2026
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. BratislavaRD č. 148_202559 tis. €14. 11. 2025
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. BratislavaRD č. 126_20251,7 mil. €11. 11. 2025
- Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská BystricaRámcová dohoda—20. 8. 2025
- Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská BystricaRámcová dohoda5 tis. €3. 7. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 12. 5. 2026 · 17 záznamov
- 12. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 6. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavel Drozd
- 17. 8. 2021Nový spoločníkBc. Tomáš Drozd, MBA, podiel 100 %
- 7. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodBc. Tomáš Drozd MBA
- 6. 7. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodBc. Tomáš Drozd MBA
- 28. 2. 2018Zápis konečného užívateľa výhodBc. Tomáš Drozd MBA
- 28. 2. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Drozd
- 21. 10. 2017Presun sídlaBoženy Němcovej 14 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Bárdošova 2/A Bratislava
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 12. 5. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31350836