SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31352146

Nextlane Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 1993

predtým STIEGER SOFTWARE, spol. s r.o. a 1 ďalší názov

IČO
31352146
DIČ
2020918339
Sídlo
Dvorská cesta 3, 940 02 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľJean-Francois Boulineau

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Nextlane Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 14. 5. 1993. Vo vedení firmy: Jean-Francois Boulineau. V roku 2025 mala firma tržby 474 tis. € (−3,6 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať210. z 4 284 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
474 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
−29 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−1 %2015−2 %2016+5 %2017−2 %2018+9 %2019−15 %2020+14 %2021+26 %2022−54 %2023+30 %2024−7 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,1 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,5 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,3 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby474 403 €492 016 €531 045 €409 527 €899 433 €711 983 €621 838 €730 632 €672 420 €686 218 €651 098 €665 255 €670 125 €
Výsledok hospodárenia6 896 €2 289 €2 477 €7 245 €9 836 €4 791 €4 821 €4 469 €2 213 €4 347 €3 672 €472 €6 378 €
Aktíva spolu154 212 €146 235 €148 060 €123 103 €113 001 €136 995 €111 973 €109 238 €111 698 €110 861 €105 383 €97 279 €107 112 €
Vlastné imanie113 680 €106 785 €104 496 €102 019 €94 773 €84 937 €80 147 €75 325 €70 856 €68 643 €64 296 €60 624 €60 152 €
Podané21. 1. 202621. 1. 202524. 1. 20248. 2. 202331. 1. 20225. 2. 202127. 1. 20208. 2. 20199. 2. 20189. 2. 201716. 2. 201618. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
210. z 4 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020918339
platiteľ od 1. 8. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvorská cesta 3, 940 02 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 5. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 61267/N
Základné imanie
16 597 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62010 Počítačové programovanie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Imaweb, s. r. o. · STIEGER SOFTWARE, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • - poskytovanie softwaru /predaj hotových programov na základe zmluvy s autormi alebo vyhotovovanie programov na zákazku/,od 1993
  • - kúpa rozličného tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj,od 1993
  • - nákup a predaj autorských práv so súhlasom autora,od 1993
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2009
  • počítačové služby,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025210. z 4 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 1. 2026 · 10 záznamov

  1. 21. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2024Nový člen vedeniaJean-Francois Boulineau, konateľ
  3. 30. 11. 2023Zmena obchodného menaNextlane Slovakia, s. r. o.predtým Imaweb, s. r. o.
  4. 30. 11. 2023Nový spoločníkNextlane Switzerland AG, podiel 100 %
  5. 29. 12. 2022Presun sídlaDvorská cesta 3 Nové Zámkypredtým Kominárska 2, 4 Bratislava
  6. 5. 11. 2021Zmena obchodného menaImaweb, s. r. o.predtým STIEGER SOFTWARE, spol. s r.o.
  7. 4. 7. 2009Presun sídlaKominárska 2, 4 Bratislavapredtým Bajkalská 25 Bratislava
  8. 1. 8. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2020918339
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31352146

Nextlane Slovakia, s. r. o. – tržby 474 tis. € – IČO 31352146