SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31355749

MONT - SERVIS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31355749
DIČ
2020319499
Sídlo
Mlynské luhy 18, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDušan Bojkovský+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MONT - SERVIS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 8. 1993. Vo vedení firmy: Dušan Bojkovský a Róbert Bojkovský. V roku 2025 mala firma tržby 2,8 mil. € (−5,7 %) a zisk 62 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať11. z 42 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,8 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2013
+63 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−1 %2015+87 %2016+58 %2017+1 %2018−16 %2019−6 %2020−7 %2021+6 %2022−28 %2023+12 %2024−6 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,2 %
  • Najlepší rok
    2015, +87 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,4 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,0 %
    +1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 806 549 €2 976 960 €3 163 056 €2 816 308 €3 899 833 €3 695 106 €3 987 234 €4 219 387 €5 043 484 €4 978 880 €3 154 752 €1 691 438 €1 716 963 €
Výsledok hospodárenia61 671 €106 042 €115 503 €28 203 €172 259 €103 114 €159 443 €133 749 €197 679 €150 930 €94 811 €137 910 €140 549 €
Aktíva spolu773 253 €1 022 621 €1 445 803 €914 925 €1 933 339 €1 319 126 €1 584 463 €1 609 822 €1 886 666 €1 739 355 €739 195 €502 665 €458 624 €
Vlastné imanie92 858 €137 229 €146 690 €59 390 €203 446 €134 301 €190 630 €164 936 €228 866 €182 117 €125 998 €169 097 €171 736 €
Podané24. 3. 202624. 3. 202518. 3. 202427. 3. 202323. 3. 202219. 3. 202120. 3. 202025. 3. 201927. 3. 201822. 3. 201727. 6. 201630. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 42 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020319499
platiteľ od 1. 11. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
7 telefónov · 1 e-mail · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské luhy 18, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 8. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 5528/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
42220 Výstavba elektrických a telekomunikačných sietí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prevádzka televíznych káblových rozvodov,od 1993
  • výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky,od 1993
  • montáž, opravy a údržba vyhradených elektrických zariadení do 1000 V a blezkozvodov,od 1995
  • elektroinštalačné práce,od 1995
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 1996
  • montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete,od 1998
  • demolácie a zemné práce,od 2002
  • montáž a opravy telekomunikačných zariadení v jednotnej telekomunikačnej sieti,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba elektrických a telekomunikačných sietí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 42220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 42
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba elektrických a telekomunikačných sietí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2017Nový spoločníkIng. Róbert Bojkovský, podiel 50 %
  3. 10. 10. 2017Nový spoločníkDušan Bojkovský, podiel 50 %
  4. 5. 9. 2017Nový člen vedeniaIng. Róbert Bojkovský, konateľ
  5. 2. 9. 2004Presun sídlaMlynské luhy 18 Bratislavapredtým Klincova 15 Bratislava
  6. 1. 11. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020319499
  7. 3. 8. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba elektrických a telekomunikačných sietí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31355749

MONT - SERVIS s.r.o. – tržby 2,8 mil. € – IČO 31355749