SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31360289

GUARD & MD, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993

predtým GUARD & MD, v.o.s.

IČO
31360289
DIČ
2020329333
Sídlo
Pestovateľská 6, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľErik Drgoňa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GUARD & MD, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 10. 1993. Vo vedení firmy: Erik Drgoňa. V roku 2025 mala firma tržby 647 tis. € (+14,5 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať43. z 109 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
647 tis. €
Za rok
+15 %
Od 2014
+87 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+9 %2016−9 %2017−8 %2018+30 %2019+8 %2020+10 %2021−0 %2022−5 %2023+12 %2024+9 %2025+15 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,3 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,0 %
    −4,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby646 781 €564 873 €517 298 €463 318 €487 031 €489 143 €445 078 €411 670 €316 665 €344 966 €377 320 €345 185 €
Výsledok hospodárenia10 847 €10 168 €5 654 €1 143 €9 372 €9 192 €14 427 €6 408 €2 700 €−5 436 €−10 178 €1 253 €
Aktíva spolu190 981 €185 212 €174 318 €188 831 €139 216 €174 957 €96 645 €90 810 €66 334 €53 986 €74 181 €89 817 €
Vlastné imanie70 718 €59 871 €49 703 €44 049 €45 374 €36 002 €26 810 €12 383 €−7 362 €−10 062 €−4 626 €5 552 €
Podané27. 6. 202626. 6. 202525. 6. 202428. 6. 202327. 6. 20227. 5. 202125. 6. 202029. 3. 20196. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201612. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
43. z 109 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020329333
platiteľ od 1. 1. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 6, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 44778/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8001 Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GUARD & MD, v.o.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • reklamné a marketingové služby,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2011
  • prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu podľa § 3 písm. a),b),c),d),e),f),g),h) zák. č. 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti,od 2011
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2013
  • Poskytovanie služieb informátoraod 2014
  • Administratívne službyod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pátracie a súkromné bezpečnostné služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 662 tis. € · posledná 18. 12. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8001), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202543. z 109
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pátracie a súkromné bezpečnostné služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 7. 2024Zápis konečného užívateľa výhodErik Drgoňa
  3. 3. 7. 2024Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Drgoňa
  4. 11. 3. 2010Nový spoločníkMiroslav Drgoňa, podiel 50 %
  5. 11. 3. 2010Nový spoločníkErik Drgoňa, podiel 50 %
  6. 23. 2. 2007Zmena obchodného menaGUARD & MD, s.r.o.predtým GUARD & MD, v.o.s.
  7. 23. 2. 2007Presun sídlaPestovateľská 6 Bratislavapredtým Farebná 30 Bratislava
  8. 23. 2. 2007Zmena právnej formySpoločnosť s ručením obmedzenýmpredtým Verejná obchodná spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pátracie a súkromné bezpečnostné služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31360289

GUARD & MD, s.r.o. – tržby 647 tis. € – IČO 31360289