SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31360581

Atelier Gergely, spol. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 1993
IČO
31360581
DIČ
2020352774
Sídlo
Trávniky 2573, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľMichael Nils Wyss

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Atelier Gergely, spol. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 20. 10. 1993. Vo vedení firmy: Michael Nils Wyss. V roku 2025 mala firma tržby 5,5 mil. € (+29,5 %) a zisk 161 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať51. z 63 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,5 mil. €
Za rok
+29 %
Od 2014
+6321 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015−37 %2016+198 %2017+159 %2018+31 %2019−29 %2020+87 %2021−21 %2022+73 %2023+139 %2024+79 %2025+29 %
  • Priemerný rast ročne
    +46,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +198 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,2 %
    −11,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,1 %
    −0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,2 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 465 059 €4 220 315 €2 359 419 €986 615 €569 626 €718 920 €384 360 €544 706 €415 751 €160 736 €53 951 €85 111 €—
Výsledok hospodárenia160 567 €123 102 €37 944 €17 402 €5 269 €81 197 €−11 746 €47 980 €−10 993 €10 554 €−20 493 €−14 253 €−13 259 €
Aktíva spolu5 103 006 €3 890 616 €1 544 489 €1 115 434 €306 326 €317 909 €113 583 €137 780 €193 506 €139 858 €108 083 €126 406 €128 735 €
Vlastné imanie399 456 €238 889 €115 786 €77 842 €60 441 €55 172 €−26 025 €−14 280 €−62 260 €−51 268 €−61 822 €−41 328 €−27 075 €
Podané25. 3. 202625. 3. 202520. 3. 202423. 3. 202325. 3. 202226. 3. 202118. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201828. 3. 201724. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
51. z 63 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020352774
platiteľ od 1. 12. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trávniky 2573, 916 01 Stará Turá
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 10. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58077/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2932 Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • - sprostredkovanie kúpy a predaj nehnuteľností,od 1993
  • - kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 1993
  • autoelektrikárstvo,od 1999
  • strihanie a párovanie káblových zväzkov a elektrických tabiel do automobilov a autobusov,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2932), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202551. z 63
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2025Nový člen vedeniaMichael Nils Wyss, konateľ
  3. 12. 5. 2022Nový spoločníkCarrosserie HESS AG, podiel 100 %
  4. 1. 12. 1998Registrácia za platiteľa DPHSK2020352774
  5. 20. 10. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31360581

Atelier Gergely, spol. s. r. o. – tržby 5,5 mil. € – IČO 31360581