SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31362303

BAEL, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31362303
DIČ
2020352840
Sídlo
Sklodowskej 2, 851 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Marius Krištofovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BAEL, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 30. 11. 1993. Vo vedení firmy: Marius Krištofovič. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a stratu 626 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2195. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2014
−68 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−4 %2016+69 %2017−65 %2018−47 %2019+17 %2020−38 %2021+27 %2022−27 %2023+191 %2024−45 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2023, +191 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,8 %
    −3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,8 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,9 %
    −0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 256 €5 353 €9 780 €3 359 €4 590 €3 612 €5 797 €4 950 €9 400 €26 621 €15 750 €16 430 €—
Výsledok hospodárenia−626 €1 812 €1 662 €−184 €537 €−764 €164 €1 105 €3 924 €10 925 €5 293 €2 605 €3 867 €
Aktíva spolu77 127 €77 766 €75 828 €73 972 €74 469 €73 573 €74 310 €74 148 €73 043 €74 771 €61 694 €68 095 €61 970 €
Vlastné imanie76 455 €77 081 €75 269 €73 608 €73 791 €73 255 €74 019 €74 148 €73 043 €69 119 €58 193 €47 857 €45 252 €
Podané25. 3. 202620. 3. 202518. 3. 202426. 3. 202324. 3. 202226. 3. 202127. 3. 202025. 3. 201924. 3. 201827. 3. 201724. 3. 201626. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2195. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020352840
platiteľ od 1. 4. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sklodowskej 2, 851 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 11. 1993
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 6107/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • - poskytovanie software,od 1993
  • - inžinierska činnosť v energetike a elektrotechnike,od 1993
  • - výroba, montáž a opravy výrobkov spotrebnej elektroniky,od 1993
  • - reklama a propagácia,od 1993
  • - konzultačná a poradenská činnosť v elektrotechnike,od 1993
  • - sprostredkovanie tovaru,od 1993
  • - montáž, opravy a údržba elektrických zariadení,od 1993
  • - kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252195. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2010Nový spoločníkIng. Márius Krištofovič, podiel 100 %
  3. 1. 4. 1994Registrácia za platiteľa DPHSK2020352840
  4. 30. 11. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31362303

BAEL, spol. s r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 31362303