SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31364381

TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31364381
DIČ
2020343996
Sídlo
Drobného 29/3431, 844 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Géza Mihály, CSc.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TREXIMA Bratislava, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 20. 12. 1993. Vo vedení firmy: Géza Mihály. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (−55,1 %) a stratu 423 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať223. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 mil. €
Za rok
−55 %
Od 2013
−38 %
05 mil.10 mil.2013—2016+20 %2017−16 %2018+46 %2019+65 %2020−29 %2021+11 %2022+8 %2023−74 %2024+158 %2025−55 %
  • Priemerný rast ročne
    −3,9 %
  • Najlepší rok
    2024, +158 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -21,0 %
    −24,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -89,9 %
    −108,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -26,2 %
    −34,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,9 %
    +12,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 015 774 €4 492 886 €1 743 108 €6 740 874 €6 221 211 €5 622 674 €7 866 746 €4 760 638 €3 271 453 €3 912 932 €——3 249 123 €
Výsledok hospodárenia−423 367 €168 453 €−946 600 €424 242 €329 081 €183 743 €341 657 €245 263 €115 122 €308 021 €163 005 €161 164 €154 445 €
Aktíva spolu1 616 185 €2 162 358 €2 113 521 €4 416 316 €2 786 561 €1 960 676 €2 586 952 €1 760 604 €1 625 591 €1 298 464 €901 935 €924 509 €1 514 912 €
Vlastné imanie471 106 €894 473 €726 020 €1 970 620 €1 546 377 €1 377 296 €1 193 553 €851 896 €611 754 €511 653 €206 638 €204 797 €198 078 €
Podané30. 6. 20261. 7. 202529. 6. 202420. 12. 202330. 6. 202228. 6. 20212. 11. 202029. 3. 20191. 4. 201830. 6. 201731. 3. 201631. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
223. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020343996
platiteľ od 1. 2. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drobného 29/3431, 844 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 12. 1993
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 6288/B
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj (obchodovať s tovarom, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno len s tým povolením),od 1993
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosť,od 1993
  • vydavateľská činnosť,od 1993
  • činnosť účtovných poradcov,od 1993
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,od 1993
  • technicko-organizačné zabezpečenie seminárov, odborných školení a kurzov,od 1993
  • lektorská činnosť v oblasti ekonomiky práce,od 1993
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti ľudského činiteľa, ekonomiky práce a miezd,od 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
72 zmlúv
spolu 73,7 mil. € · posledná 16. 9. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 139 tis. € · posledný 4. 2. 2023

Posledné zmluvy

  • Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o.Dohoda o mlčanlivosti —16. 9. 2026
  • Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravuDOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+400 tis. €14. 9. 2026
  • Univerzita Mateja Bela v Banskej BystriciZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB10 tis. €7. 9. 2026
  • Štátna školská inšpekciaZmluva o dielo162 tis. €2. 9. 2026
  • Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.Poradenstvo a súvisiace služby v oblasti transparentného odmeňovania18 tis. €17. 8. 2026
  • Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republikyZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 499 tis. €24. 6. 2026
  • Ministerstvo dopravy SROdvetvová koncepcia odborného vzdelávania a prípravy žiakov na výkon povolania, skupiny povolaní a odborných činností v rezorte dopravy Slovenskej republiky26 tis. €15. 6. 2026
  • Národná transfúzna služba SRZmluva o zachovávaní mlčanlivosti—9. 6. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025223. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 19 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  3. 28. 6. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  4. 3. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  5. 2. 11. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  6. 31. 10. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  7. 30. 10. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Géza Mihály CSc.
  8. 21. 9. 2017Nový spoločníkMichala Mihályová, podiel 20 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31364381

TREXIMA Bratislava, spol. s r.o. – tržby 2,0 mil. € – IČO 31364381