SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31364586

TYKY s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1994

predtým TYKY v.o.s.

IČO
31364586
DIČ
2020352884
Sídlo
Vavilovova 16, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľIng. Anton Tuhý+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TYKY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 1. 1. 1994. Vo vedení firmy: Anton Tuhý a Michal Tuhý. V roku 2025 mala firma tržby 300 tis. € (−0,5 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať69. z 99 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
300 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+11 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+30 %2015+87 %2016−47 %2017−16 %2018+223 %2019+2 %2020−80 %2021+73 %2022−30 %2023+98 %2024−35 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +223 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    −7,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,5 %
    −7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,3 %
    −7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,4 %
    +1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby299 920 €301 359 €465 971 €235 439 €335 948 €194 404 €971 686 €948 395 €293 290 €348 495 €655 177 €350 437 €270 504 €
Výsledok hospodárenia10 471 €32 640 €66 450 €1 520 €35 721 €7 764 €173 516 €77 666 €20 555 €7 422 €81 422 €45 454 €31 061 €
Aktíva spolu313 977 €299 454 €293 086 €465 722 €211 794 €178 769 €461 549 €330 562 €399 952 €252 337 €284 022 €265 254 €146 896 €
Vlastné imanie300 193 €289 722 €257 081 €200 632 €199 112 €163 391 €284 659 €111 143 €33 477 €12 922 €213 895 €132 473 €87 019 €
Podané27. 3. 202627. 3. 202525. 3. 202429. 3. 202324. 3. 202230. 3. 202114. 10. 202021. 6. 201914. 6. 201828. 3. 201727. 6. 201623. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
69. z 99 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020352884
platiteľ od 1. 8. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vavilovova 16, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 80550/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4664 Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TYKY v.o.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • montáž, oprava a údržba vyhradených technických zariadení a ich častí-montáž, opravy a údržba elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu, zariadenia s napätím do 1000V,od 2012
  • výroba, inštalácia a opravy elektrických strojov a prístrojov,od 2012
  • statické výpočty nosných konštrukcií stavieb,od 2012
  • projektovanie stavieb-technické vybavenie stavieb-vzduchotechnika,od 2012
  • projektovanie stavieb-technické vybavenie stavieb-elektrické silové zariadenia a rozvody NN, VN a bleskozvody,od 2012
  • kúpa, predaj a sprostredkovanie tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 2012
  • údržba zelene,od 2012
  • sprostredkovanie v strojárstve,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 43 tis. € · posledná 9. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4664), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202569. z 99
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 5. 2026 · 16 záznamov

  1. 8. 5. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Veselský
  2. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 26. 3. 2026Presun sídlaVavilovova 16 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Vavilovova 16 Bratislava
  4. 26. 3. 2026Nový spoločníkIng. Anton Tuhý, podiel 85 %
  5. 26. 3. 2026Nový spoločníkBc. Michal Tuhý, podiel 15 %
  6. 28. 2. 2026Nový člen vedeniaBc. Michal Tuhý, konateľ
  7. 6. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ján Veselský
  8. 5. 3. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Veselský
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31364586

TYKY s. r. o. – tržby 300 tis. € – IČO 31364586