SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31368824

H-S SYSTEM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1994
IČO
31368824
DIČ
2020336813
Sídlo
Jelenia 3133/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Holubica

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

H-S SYSTEM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 22. 3. 1994. Vo vedení firmy: Juraj Holubica. V roku 2025 mala firma tržby 41 tis. € (+91,4 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať203. z 303 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
41 tis. €
Za rok
+91 %
020 tis.40 tis.60 tis.2022—2024×42,22025+91 %
  • Najlepší rok
    2024, ×42,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    73,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,8 %
    −20,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    52,4 %
    −18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    12,2 %
    +0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby40 500 €21 160 €—502 €—————————
Výsledok hospodárenia29 902 €16 077 €−1 101 €372 €−76 €−37 €−36 €−32 €−499 €−499 €−499 €−498 €—
Aktíva spolu57 013 €22 786 €4 066 €5 210 €4 795 €4 871 €4 908 €4 944 €5 456 €5 955 €6 454 €6 953 €6 971 €
Vlastné imanie50 045 €20 143 €4 066 €5 167 €4 795 €4 871 €4 908 €4 944 €4 976 €5 475 €5 974 €6 473 €6 971 €
Podané1. 5. 202622. 6. 202515. 3. 202415. 3. 20239. 3. 202217. 3. 202112. 3. 202012. 3. 20197. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
203. z 303 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jelenia 3133/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 3. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 6680/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • - vykonávanie priemyselných stavieb,od 1994
  • - poskytovanie prechodného ubytovania,od 1994
  • - sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov,od 1994
  • - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj,od 1994
  • - terenné a parkové úpravy,od 1994
  • - sprostredkovanie výkonu služieb,od 1994
  • - inžinierska činnosť,od 1994
  • - vykonávanie bytových a občianskych stavieb,od 1994
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4322), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025203. z 303
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2026 · 6 záznamov

  1. 1. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 1. 2026Presun sídlaJelenia 3133/3 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Na Pasekách 10 Bratislava
  3. 17. 1. 2026Nový spoločníkIng. Juraj Holubica, podiel 100 %
  4. 26. 3. 2004Presun sídlaNa Pasekách 10 Bratislavapredtým Za stanicou 1 Bratislava
  5. 25. 8. 1999Nový člen vedeniaIng. Juraj Holubica, konateľ
  6. 22. 3. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31368824

H-S SYSTEM, s.r.o. – tržby 41 tis. € – IČO 31368824