SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31379681

IN SECURITY, spol. s r.o.

Zaniknutá 12. 10. 2023Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1994

predtým IN SECURITY, spol. s r.o.,

IČO
31379681
DIČ
2020337352
Sídlo
Bazová 19291/6C, 821 08 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IN SECURITY, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 26. 9. 1994 do 12. 10. 2023. V roku 2023 mala firma tržby 65 tis. € (−13,6 %) a zisk 12 tis. €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Registrácia zrušená 22. 10. 2023
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2023
65 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2014
−64 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+87 %2016−70 %2017+15 %2018+159 %2019−75 %2020+261 %2021−74 %2022+2 %2023−14 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +261 %

Ukazovatele 2023

  • Marža
    18,7 %
    −10,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,3 %
    −6,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,7 %
    −57,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20232022202120202019201820172016201520142013
Tržby65 203 €75 445 €73 662 €280 256 €77 733 €306 479 €118 170 €102 462 €341 834 €182 913 €—
Výsledok hospodárenia12 211 €21 659 €10 219 €99 134 €−1 592 €95 757 €54 422 €23 341 €76 207 €46 188 €23 233 €
Aktíva spolu5 626 387 €1 202 208 €1 138 786 €1 143 842 €1 220 243 €1 243 136 €1 312 349 €1 377 524 €1 386 191 €1 571 873 €1 529 519 €
Vlastné imanie4 742 951 €319 744 €298 084 €287 865 €188 731 €190 323 €94 566 €211 549 €188 208 €112 001 €65 813 €
Podané20. 12. 202330. 3. 202321. 6. 20229. 6. 202126. 3. 202013. 3. 201928. 3. 201822. 3. 201729. 3. 201630. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020337352
platiteľ od 1. 11. 1994

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bazová 19291/6C, 821 08 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
26. 9. 1994 – 12. 10. 2023
29 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 7604/B
Hlavná činnosť
52210 Vedľajšie činnosti v pozemnej doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
IN SECURITY, spol. s r.o.,
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

17 ukončených činností

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,1994 – 2023
  • nútený odťah motorových vozidiel,1996 – 2023
  • odťahovanie motorových vozidiel,1996 – 2023
  • pohostinská činnosť,1996 – 2023
  • prevádzkovanie lyžiarských vlekov a lanoviek,1996 – 2023
  • prevádzkovanie parkovísk,1996 – 2023
  • administratívne práce,2004 – 2023
  • organizovanie seminárov, školení, kultúrnych a športových podujatí,2004 – 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Vedľajšie činnosti v pozemnej doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52210), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 12. 2023 · 9 záznamov

  1. 20. 12. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2023
  2. 22. 10. 2023Zrušená registrácia DPH
  3. 12. 10. 2023Zánik
  4. 4. 8. 2023Presun sídlaBazová 19291/6C Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Štefanovičova 12 Bratislava
  5. 18. 5. 2004Presun sídlaŠtefanovičova 12 Bratislavapredtým Špitálska 27 Bratislava
  6. 21. 11. 1997Presun sídlaŠpitálska 27 Bratislavapredtým Rožňavská 17 Bratislava
  7. 25. 7. 1995Presun sídlaRožňavská 17 Bratislavapredtým Sklabinská 8 Bratislava
  8. 1. 11. 1994Registrácia za platiteľa DPHSK2020337352

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia vedľajšie činnosti v pozemnej doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31379681

IN SECURITY, spol. s r.o. – tržby 65 tis. € – IČO 31379681