V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Madal Bal s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Vrakuňa, v registri od 4. 10. 1994. Vo vedení firmy: Marek Novotný a Pranjal Milovník. V roku 2025 mala firma tržby 8,1 mil. € (−10,0 %) a zisk 352 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 11. 1994 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 4 zmluvy za 450 €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+0,8 %
- Najlepší rok2022, +29 %
Ukazovatele 2025
- Marža4,3 %+1,8 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE3,9 %+1,3 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA3,0 %+1,1 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť23,0 %−3,3 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8 123 385 € | 9 022 315 € | 10 215 755 € | 13 017 985 € | 10 064 010 € | 9 385 133 € | 9 520 853 € | 8 562 919 € | 8 873 975 € | — | — | — | 7 356 761 € |
| Výsledok hospodárenia | 352 048 € | 224 696 € | 883 684 € | 1 092 211 € | 870 095 € | 847 769 € | 220 401 € | 71 017 € | 688 884 € | 305 357 € | 21 248 € | 104 649 € | 414 172 € |
| Aktíva spolu | 11 687 181 € | 11 725 437 € | 11 520 344 € | 11 048 846 € | 10 153 979 € | 9 849 480 € | 10 004 076 € | 9 903 039 € | 10 083 778 € | 11 642 536 € | 11 097 877 € | 8 857 479 € | 7 449 356 € |
| Vlastné imanie | 9 002 613 € | 8 650 565 € | 8 425 868 € | 7 542 184 € | 6 449 973 € | 5 579 878 € | 4 732 109 € | 4 511 708 € | 4 440 691 € | 3 751 807 € | 3 446 450 € | 3 425 202 € | 3 320 553 € |
| Podané | 30. 3. 2026 | 28. 3. 2025 | 27. 3. 2024 | 30. 3. 2023 | 30. 3. 2022 | 30. 3. 2021 | 22. 5. 2020 | 27. 3. 2019 | 29. 6. 2018 | 30. 3. 2017 | 29. 3. 2016 | 30. 3. 2015 | 28. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
- Ing. Marek Novotnýnar. 1973KonateľKÚVvo firme od 2015Funkcie v ďalších firmách
- Pranjal Milovníknar. 1973KonateľKÚVvo firme od 2015Funkcie v ďalších firmách
- Madal Bal Holding AGSpoločník 100 %vklad 6 639 € · vo firme od 2022
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 4. 10. 1994
- 32 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 7664/B
- Základné imanie
- 6 639 €
- Veľkosť
- 50 – 99 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 46740 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- LEI
- 315700U74ZCPK2B1OM13
- ACTIVE
Predmet činnosti
24 zapísaných činností
- sprostredkovanie obchodu a služieb,od 1994
- nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,od 1994
- technicko-organizačné zabezpečenie kurzov a školení,od 1994
- vydavateľská činnosť,od 1994
- prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2006
- kúpa a predaj nehnuteľností,od 2006
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
- čistiace a upratovacie práce s výnimkou dezinsekcie, dezinfekcie a deratizácie v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- Mestská časť Bratislava - RačaNÁJOMNÁ ZMLUVA č. 433/2024450 €21. 8. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 46740), podobné tržby
Na tejto adrese
1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 30. 3. 2026 · 10 záznamov
- 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 14. 6. 2022Nový spoločníkMadal Bal Holding AG, podiel 100 %
- 20. 12. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marek Novotný
- 20. 12. 2018Zápis konečného užívateľa výhodPranjal Milovník
- 15. 10. 2015Presun sídlaPod gaštanmi 4F Bratislava - mestská časť Vrakuňapredtým Stará Vajnorská 37 Bratislava
- 1. 6. 2015Nový člen vedeniaIng. Marek Novotný, konateľ
- 1. 6. 2015Nový člen vedeniaPranjal Milovník, konateľ
- 31. 8. 2004Presun sídlaStará Vajnorská 37 Bratislavapredtým Galvaniho 2/A Bratislava
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31380522