SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31386555

Izomedact, spol. s r.o. v likvidácii

Zaniknutá 22. 7. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1995

predtým Izomedact, spol. s r.o.

IČO
31386555
DIČ
2020321028
Sídlo
Oravská 7, 821 09 Bratislava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Izomedact, spol. s r.o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 1. 1995 do 22. 7. 2025. V roku 2025 mala firma stratu 111 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−111 €
Za rok
strata
−50 tis.050 tis.100 tis.2013strata2014—2015+57 %2016+115 %2017−13 %2018−11 %2019−34 %2020+31 %2021−21 %2022+6 %2023strata2024—2025strata
  • Stratové roky
    3 z 13
  • Najlepší rok
    2016, +115 %
  • Najslabší rok
    2023, strata 14 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby—40 254 €214 140 €374 435 €444 549 €505 180 €634 257 €625 938 €585 912 €629 798 €670 482 €537 156 €491 425 €
Výsledok hospodárenia−111 €31 052 €−14 107 €34 424 €32 438 €40 885 €31 167 €47 374 €53 290 €61 576 €28 617 €18 272 €−7 616 €
Aktíva spolu7 525 €24 606 €101 669 €134 520 €262 563 €278 882 €320 896 €373 758 €344 616 €304 085 €265 284 €283 914 €211 126 €
Vlastné imanie7 525 €24 581 €74 378 €88 485 €178 275 €186 722 €145 837 €114 671 €207 529 €182 112 €142 415 €113 798 €95 527 €
Podané16. 7. 202512. 12. 202422. 3. 202430. 3. 202325. 3. 202217. 6. 202129. 3. 202028. 3. 201929. 3. 201829. 3. 201729. 6. 201630. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2020321028
platiteľ od 1. 2. 1995

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Oravská 7, 821 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
13. 1. 1995 – 22. 7. 2025
30 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 8171/B
Hlavná činnosť
46460 Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Izomedact, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

9 ukončených činností

  • - diagnostických súprav, rádiodiagnostických súprav a rádiofarmák /do celkovej aktivity 74,0 GBq/2Ci/ v jednom balení rádioaktívneho žiariča/,1995 – 2025
  • import, export, nákup, predaj, skladovanie, registrácia, sprostredkovanie kúpy a predaja,1995 – 2025
  • - odborná, poradenská, konzultačná, expertízna činnosť, organizovanie a zabezpečovanie vzdelávacích a preškolovacích kurzov súvisiacich s predmetom činnosti, vydávanie neperiodických odborných publikácií,1995 – 2025
  • - špeciálnej zdravotníckej a inej techniky súvisiacej s predmetom činnosti,1995 – 2025
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja a predaj inému prevádzkovateľovi živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,1997 – 2025
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja a predaj konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,1997 – 2025
  • nákladná doprava,1997 – 2025
  • servis a opravy zdravotníckej a laboratornej techniky,1997 – 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s farmaceutickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
36 zmlúv
spolu 215 tis. € · posledná 19. 10. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46460), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 7. 2025 · 11 záznamov

  1. 22. 7. 2025Zánik
  2. 16. 7. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 2. 12. 2024Zrušená registrácia DPH
  4. 26. 10. 2024Zmena obchodného menaIzomedact, spol. s r.o. v likvidáciipredtým Izomedact, spol. s r.o.
  5. 16. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMilica Vavrová
  6. 16. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPharmDr. Viera Viznerová
  7. 15. 5. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMilica Vavrová
  8. 15. 5. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPharmDr. Viera Viznerová

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s farmaceutickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31386555

Izomedact, spol. s r.o. v likvidácii – strata 111 € – IČO 31386555