SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31389139

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1995

predtým SIMAT spol. s r.o. a 3 ďalšie názvy

IČO
31389139
DIČ
2020339761
Sídlo
Stará Vajnorská 139, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Karol Jakabovič+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 2. 1995. Vo vedení firmy: Karol Jakabovič, Roman Regec a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 76,4 mil. € (+1,2 %) a zisk 1,8 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76,4 mil. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+65 %
050 mil.100 mil.150 mil.2013—2014+38 %2015+7 %2016+2 %2017+5 %2018+8 %2019−2 %2020−0 %2021+19 %2022+23 %2023−23 %2024−14 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,3 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby76 368 656 €75 448 163 €87 947 346 €114 223 129 €93 181 634 €78 205 504 €78 539 108 €80 226 526 €74 163 909 €70 355 236 €68 646 052 €64 202 062 €46 400 386 €
Výsledok hospodárenia1 794 235 €1 661 860 €1 180 026 €5 792 276 €4 232 016 €2 038 167 €2 579 601 €2 567 505 €1 431 010 €1 177 464 €1 301 860 €−230 475 €931 904 €
Aktíva spolu43 140 635 €42 142 526 €41 597 992 €51 435 538 €45 894 713 €40 343 570 €39 563 863 €38 865 638 €38 188 627 €35 441 260 €36 709 373 €37 189 314 €31 113 810 €
Vlastné imanie30 063 861 €29 669 626 €28 997 775 €32 861 739 €30 715 464 €28 000 448 €27 927 280 €28 083 679 €26 506 212 €26 171 332 €24 993 869 €24 018 008 €24 905 484 €
Podané8. 6. 202610. 6. 202526. 6. 202427. 6. 202310. 6. 202210. 5. 202129. 6. 202028. 6. 201919. 6. 201823. 6. 201728. 6. 201625. 6. 201523. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
743 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020339761
platiteľ od 1. 4. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV20do 2019–2023
Chcete osloviť vedenie firmy?
29 telefónov · 12 e-mailov · 7 webov firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stará Vajnorská 139, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 2. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 8410/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
200 – 249 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
23640 Výroba malty
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Saint - Gobain Construction Products, s.r.o. · Saint-Gobain Isover Slovakia, s.r.o. · TEL ISOVER SLOVAKIA s.r.o. · SIMAT spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • inžinierska činnosť v stavebníctve,od 1995
  • poradenská činnosť v stavebníctve,od 1995
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností,od 1995
  • obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 1995
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby,od 1995
  • organizovanie školení a vzdelávacích podujatí,od 2007
  • administratívne a kancelárske práce,od 2007
  • automatizované spracovanie dát,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba malty — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 10 tis. € · posledná 30. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťDodatok č. 9 k Zmluve reg. č. N 50/2001—30. 1. 2026
  • Združenie obcí Holeška na triedenie a nakladanie s odpadmiZmluva o spolupráci pri odbere a zhodnocovaní odpadu—3. 12. 2025
  • Centrum pre deti a rodiny RužomberokZmluva o zbierke na podporu detí z Centra pre deti a rodiny Ružomberok—21. 11. 2024
  • Centrum pre deti a rodiny RužomberokDarovacia zmluva—21. 11. 2024
  • Mesto TrenčínDohoda o vyhotovení a zverejnení fotografií diela—3. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 23640), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 55 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Nový člen vedeniaIng. Alena Záhorská, konateľ
  3. 31. 10. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodRadoslav Černý
  4. 23. 9. 2021Nový spoločníkSaint-Gobain Produits pour la construction S.A.S., podiel 100 %
  5. 6. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Elena Janotková
  6. 6. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Helena Kalužáková
  7. 6. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Igor Halaša
  8. 6. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Marián Mičunda
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba malty s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31389139

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. – tržby 76,4 mil. € – IČO 31389139