SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31398723

SlovCert spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1995
IČO
31398723
DIČ
2020330598
Sídlo
Podunajská 36, 821 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Julia Kučíková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SlovCert spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 7. 1995. Vo vedení firmy: Julia Kučíková a Andrej Kučík. V roku 2025 mala firma tržby 2,8 mil. € (+118,4 %) a zisk 74 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4. z 78 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,8 mil. €
Za rok
+118 %
Od 2014
+65 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−11 %2016+57 %2017−5 %2018−1 %2019+26 %2020−22 %2021−18 %2022−11 %2023−46 %2024+51 %2025+118 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,7 %
  • Najlepší rok
    2025, +118 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    +1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    7,2 %
    +5,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,1 %
    +3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,7 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 828 547 €1 295 051 €856 959 €1 599 092 €1 804 122 €2 196 395 €2 819 862 €2 229 257 €2 257 037 €2 378 618 €1 519 124 €1 712 076 €
Výsledok hospodárenia73 663 €12 820 €−80 648 €2 022 €141 015 €133 226 €190 674 €37 924 €78 252 €279 397 €−32 538 €128 012 €
Aktíva spolu1 786 324 €1 757 833 €1 704 940 €1 779 678 €2 190 123 €2 223 151 €2 132 326 €1 927 565 €1 822 725 €2 330 526 €2 022 947 €2 080 737 €
Vlastné imanie1 024 285 €950 625 €937 805 €1 018 453 €1 466 433 €1 325 417 €1 192 191 €1 006 395 €968 469 €326 822 €1 869 677 €1 902 215 €
Podané30. 12. 202531. 12. 202422. 12. 20232. 1. 202329. 12. 202123. 12. 202023. 1. 202028. 12. 201820. 12. 201721. 12. 201629. 12. 201529. 12. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4. z 78 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020330598
platiteľ od 11. 12. 1995
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podunajská 36, 821 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 7. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 9257/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47790 Maloobchod s použitým tovarom v predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - reklamná činnosť a propagácia,od 1995
  • - organizovanie výstav,od 1995
  • - poradenstvo a konzultácie, prednášková a školiaca činnosť v oblasti skúšok materiálov,od 1995
  • - sprostredkovateľská činnosť,od 1995
  • - automatizované spracovanie dát,od 2004
  • - nedeštruktívna kontrola kovových a nekovových materiálov bez porušenia - defektoskopická kontrola v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • - nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2004
  • - prenájom a požičiavanie strojov, prístrojov a zariadení,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s použitým tovarom v predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 681 tis. € · posledná 7. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva61 tis. €7. 1. 2026
  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva8 tis. €23. 12. 2025
  • Ministerstvo obrany Slovenskej republikyZmluva o poskytovaní služieb2 tis. €29. 9. 2025
  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva42 tis. €10. 3. 2025
  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva9 tis. €10. 12. 2024
  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva10 tis. €10. 12. 2024
  • Železnice Slovenskej republikyKúpna zmluva34 tis. €18. 11. 2024
  • Slovenská technická univerzita v BratislaveKúpna zmluva č. 0301/0153/2491 tis. €30. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47790), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254. z 78
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s použitým tovarom v predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 12. 2025 · 8 záznamov

  1. 30. 12. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2021Nový spoločníkIng. Julia Kučíková, podiel 100 %
  3. 13. 7. 2021Nový člen vedeniaAndrej Kučík, konateľ
  4. 1. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Julia Kučíková
  5. 17. 2. 2011Presun sídlaPodunajská 36 Bratislavapredtým Estónska 1/A Bratislava
  6. 24. 8. 2001Presun sídlaEstónska 1/A Bratislavapredtým Vŕbová 10 Bratislava
  7. 11. 12. 1995Registrácia za platiteľa DPHSK2020330598
  8. 6. 7. 1995Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s použitým tovarom v predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31398723

SlovCert spol. s r.o. – tržby 2,8 mil. € – IČO 31398723