V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
NTT DATA Business Solutions s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 29. 9. 1995 do 1. 7. 2025. V roku 2025 mala firma tržby 2 mil. € (−4,0 %) a zisk 121 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- DPH · Registrácia zrušená 10. 4. 2021Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 23 zmlúv za 1,7 mil. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+0,9 %
- Najlepší rok2022, ×4,1
Ukazovatele 2025
- Marža6,1 %+0,8 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE59,3 %−75,4 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA23,1 %+7,7 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť61,1 %−27,5 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1 984 237 € | 2 066 926 € | 2 332 678 € | 1 847 480 € | 455 081 € | 2 152 245 € | 3 299 250 € | 3 906 251 € | 3 905 450 € | 3 427 316 € | 2 749 005 € | 1 802 469 € | — |
| Výsledok hospodárenia | 121 437 € | 109 132 € | 365 931 € | 103 201 € | −105 045 € | −430 061 € | −232 492 € | 37 222 € | 69 045 € | 8 228 € | 123 896 € | −243 861 € | −1 139 553 € |
| Aktíva spolu | 526 539 € | 712 004 € | 734 524 € | 772 709 € | 600 626 € | 607 471 € | 847 027 € | 1 268 777 € | 1 365 547 € | 1 001 348 € | 1 540 425 € | 755 455 € | 1 155 060 € |
| Vlastné imanie | 204 661 € | 81 023 € | −28 109 € | −394 040 € | −497 242 € | −392 196 € | 37 865 € | 270 355 € | 233 134 € | 164 089 € | 155 861 € | −68 036 € | 51 461 € |
| Podané | 12. 6. 2025 | 25. 6. 2024 | 27. 6. 2023 | 30. 6. 2022 | 28. 9. 2021 | 29. 6. 2021 | 11. 11. 2020 | 28. 6. 2019 | 20. 6. 2018 | 30. 5. 2017 | 31. 3. 2016 | 31. 3. 2015 | 29. 4. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
Obchodný register SR
V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Vznik a zánik
- 29. 9. 1995 – 1. 7. 2025
- 29 rokov činnosti
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 9677/B
- Základné imanie
- 471 772 €
- Hlavná činnosť
- 62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- Predchádzajúce názvy
- itelligence Slovakia, s .r. o. · IDS Scheer Slovakia, s.r.o. · ibcs Slovakia, s.r.o. · COMSOFT SLOVAKIA, s.r.o.
Predmet činnosti
17 ukončených činností
- - automatizované spracovanie dát,1995 – 2025
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,1995 – 2025
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,1995 – 2025
- - poradenská činnosť v oblasti software,1995 – 2025
- - poskytovanie software,1995 – 2025
- - sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb,1995 – 2025
- - výskum trhu a verejnej mienky,1995 – 2025
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,2001 – 2025
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Posledné zmluvy
- TRANSPETROL, a. s.Dodatok č. 1 k Zmluve o poskytovaní servisných služieb —27. 3. 2024
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby
Na tejto adrese
16 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 16.
História zmien
Posledná zmena 4. 8. 2025 · 30 záznamov
- 4. 8. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodMartin Koníček MBA
- 1. 7. 2025Zánik
- 12. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 18. 1. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMartin Koníček MBA
- 17. 1. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodMartin Koníček MBA
- 17. 10. 2023Presun sídlaPrievozská 4B Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Prievozská 4/C Bratislava
- 12. 7. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMartin Koníček MBA
- 11. 7. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodVladimír Hudačin
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 12. 6. 2025
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 8. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31403646