SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31404154

CONECT - Real, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1995

predtým CONECT-Real, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
31404154
DIČ
2020837863
Sídlo
Turbínova 1, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Kečkéš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CONECT - Real, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 10. 1995. Vo vedení firmy: Pavol Kečkéš a Marek Kečkéš. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1502. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2015
−94 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2015—2016−96 %2017×72,12018+15 %2020−99 %2021−100 %2022—2023×5,32024−78 %2025+39 %
  • Najlepší rok
    2017, ×72,1

Ukazovatele 2025

  • ROE
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby9 600 €6 900 €32 089 €6 000 €0 €6 000 €—498 213 €432 666 €6 000 €168 722 €—
Výsledok hospodárenia2 483 €407 €18 615 €9 152 €157 €157 €256 €14 889 €2 136 553 €165 963 €126 845 €247 409 €
Aktíva spolu6 540 079 €6 537 555 €6 539 914 €6 920 359 €6 902 288 €6 902 131 €6 901 947 €6 901 731 €6 976 689 €6 871 317 €6 705 354 €6 613 434 €
Vlastné imanie6 539 417 €6 536 934 €6 536 527 €6 517 913 €6 508 761 €6 508 605 €6 901 447 €6 901 192 €6 916 303 €4 946 625 €4 780 662 €4 653 818 €
Podané24. 2. 202625. 2. 202517. 3. 20247. 3. 202315. 3. 202223. 3. 202110. 3. 202012. 3. 201920. 3. 201821. 3. 201722. 3. 201620. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1502. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020837863
platiteľ od 1. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Turbínova 1, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 1995
31 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 9725/B
Základné imanie
1 264 689 €
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
PROFESS, s.r.o. · CONECT-Real, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 3 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti · 3 ukončené činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť,od 1995
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1995
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 1995
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251502. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 11 záznamov

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2024Nový člen vedeniaIng. Marek Kečkéš, konateľ
  3. 1. 11. 2022Nový spoločníkIng. Pavol Kečkéš, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2020837863
  5. 13. 11. 2003Presun sídlaTurbínova 1 Bratislavapredtým Turbínova Bratislava
  6. 15. 4. 2003Presun sídlaTurbínova Bratislavapredtým Hlavné nám. 5 Bratislava
  7. 9. 4. 2003Nový člen vedeniaIng. Pavol Kečkéš, konateľ
  8. 22. 5. 2001Presun sídlaHlavné nám. 5 Bratislavapredtým Mudroňova 25 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31404154

CONECT - Real, s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 31404154