V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Resideo s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 18. 12. 1995. Vo vedení firmy: Radko Voda. V roku 2025 mala firma tržby 5,9 mil. € (−3,5 %) a stratu 166 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 1. 1996 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 2 zmluvy za 2 tis. €Centrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne−12,6 %
- Najlepší rok2018, +9 %
Ukazovatele 2025
- Marža-2,8 %+1,5 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE-28,1 %+7,0 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA-7,5 %+5,5 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť73,2 %+10,3 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5 856 160 € | 6 071 541 € | 6 675 247 € | 18 291 210 € | 28 910 326 € | 31 203 269 € | 30 017 835 € | 33 660 820 € | 30 825 587 € | 29 266 757 € | 29 935 223 € | 30 623 478 € | 29 483 710 € |
| Výsledok hospodárenia | −166 073 € | −265 641 € | 864 118 € | 973 384 € | 522 350 € | 566 267 € | 805 606 € | 8 775 584 € | 1 573 329 € | 1 244 455 € | 1 291 668 € | 1 675 235 € | 1 572 513 € |
| Aktíva spolu | 2 211 142 € | 2 045 911 € | 1 641 378 € | 22 684 227 € | 22 726 580 € | 23 587 429 € | 24 523 726 € | 23 713 034 € | 45 305 807 € | 36 025 226 € | 29 305 379 € | 28 200 333 € | 24 555 106 € |
| Vlastné imanie | 592 055 € | 758 128 € | 1 083 198 € | 21 480 998 € | 20 507 614 € | 19 985 264 € | 19 418 997 € | 18 613 391 € | 18 195 677 € | 22 562 478 € | 21 318 023 € | 20 026 355 € | 18 351 120 € |
| Podané | 23. 6. 2026 | 30. 6. 2025 | 28. 6. 2024 | 29. 6. 2023 | 30. 6. 2022 | 30. 6. 2021 | 2. 11. 2020 | 28. 6. 2019 | 3. 4. 2018 | 31. 3. 2017 | 30. 6. 2016 | 31. 3. 2015 | 28. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod
- Ing. Radko Vodanar. 1965KonateľKÚVvo firme od 2024Funkcie v ďalších firmách
- ADI EMEA LIMITEDSpoločník 99 %vklad 198 000 € · vo firme od 2026
- ADI-Gardiner LimitedSpoločník 1 %vklad 2 000 € · vo firme od 2026
- Gabriela Hanákovánar. 1977KÚVvo firme od 2018Funkcie v ďalších firmách
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 18. 12. 1995
- 30 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 10046/B
- Základné imanie
- 200 000 €
- Veľkosť
- 10 – 19 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 4684 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
- LEI
- 5493002SQCD7Z7S5DK22
- ACTIVE
- Predchádzajúce názvy
- Resideo s. r. o. · Honeywell s.r.o.
Prepojené firmy
2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
9 zapísaných činností
- - poradenská a sprostredkovateľská činnosť v stavebníctve,od 1995
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1995
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti,od 1995
- - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 1995
- projektovanie, inštalovanie, oprava a vykonávanie revízie elektrickej požiarnej signalizácie,od 2002
- finančný leasing v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
- prenájom hardware a software so súhlasom autora,od 2004
- prenájom strojov a zariadení,od 2004
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 4684), podobné tržby
Na tejto adrese
21 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.
Zobrazených 8 najnovších z 21.
História zmien
Posledná zmena 22. 9. 2026 · 17 záznamov
- 22. 9. 2026Nový spoločníkADI EMEA LIMITED, podiel 99 %
- 22. 9. 2026Nový spoločníkADI-Gardiner Limited, podiel 1 %
- 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 15. 11. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Radko Voda
- 1. 11. 2024Nový člen vedeniaIng. Radko Voda, konateľ
- 5. 6. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Peter Nadányi
- 7. 9. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Nadányi
- 6. 9. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodPavol Skovajsa
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 23. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31407820