SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31409113

MOTOSLUŽBY, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · od 1992

predtým MOTOSLUŽBY s.r.o. Trnovec n/V.

IČO
31409113
DIČ
2020373608
Sídlo
areál Duslo Šaľa, 927 03 Šaľa
firmy v okolí

KonateľKamil Dobiš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MOTOSLUŽBY, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, v registri od 5. 3. 1992. Vo vedení firmy: Kamil Dobiš. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (−0,2 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať499. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
−0 %
Od 2014
+78 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+18 %2016−41 %2017+106 %2018−6 %2019−27 %2020−41 %2021+92 %2022+19 %2023−1 %2024+38 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +106 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,9 %
    −21,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,6 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,7 %
    −3,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 476 255 €1 478 711 €1 075 091 €1 086 313 €912 912 €476 274 €812 705 €1 116 862 €1 187 820 €577 215 €972 403 €827 385 €—
Výsledok hospodárenia40 376 €38 165 €−93 555 €33 575 €58 576 €−386 361 €−311 263 €4 664 €43 004 €−211 525 €−41 007 €−40 574 €39 985 €
Aktíva spolu1 109 318 €1 087 280 €1 048 479 €1 081 998 €1 065 659 €825 729 €849 204 €922 063 €883 992 €665 523 €487 461 €485 136 €449 805 €
Vlastné imanie103 716 €63 370 €25 205 €118 760 €85 185 €26 609 €132 970 €85 237 €56 069 €−186 555 €29 375 €40 382 €79 915 €
Podané25. 3. 202627. 3. 202527. 6. 202431. 3. 202320. 4. 202222. 3. 202123. 3. 20206. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201718. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
499. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020373608
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
areál Duslo Šaľa, 927 03 Šaľa
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 15920/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MOTOSLUŽBY s.r.o. Trnovec n/V.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaľa.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • - nákup a predaj pohonných hmôt motorových vozidielod 1992
  • - nákup a predaj tabakových výrobkov, autopríslušenstva, autosúčiastok, železiarskeho tovaru, stavebnín, zámočníckych a stolárskych strojov a náradia, elektrospotrebičov, elektroniky, elektroinštalačného tovaru, pneumatík a duší, novín a časopisovod 1994
  • medzinárodná nákladná cestná dopravaod 2008
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2023
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2023
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2023
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025499. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 5. 2022Nový spoločníkKamil Dobiš, podiel 100 %
  3. 11. 5. 2022Nový člen vedeniaKamil Dobiš, konateľ
  4. 7. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodKamil Dobiš
  5. 7. 4. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMartin Strycek
  6. 30. 6. 1999Zmena obchodného menaMOTOSLUŽBY, s.r.o.predtým MOTOSLUŽBY s.r.o. Trnovec n/V.
  7. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020373608
  8. 30. 11. 1992Presun sídlaareál Duslo Šaľa Šaľapredtým 257 Trnovec nad Váhom
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31409113

MOTOSLUŽBY, s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 31409113