SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31413285

KTI - Progress spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 1992
IČO
31413285
DIČ
2020413351
Sídlo
Hradná 16, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Ficzere, CSc.+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KTI - Progress spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 9. 4. 1992. Vo vedení firmy: Peter Ficzere, František Czuczor a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 483 tis. € (−6,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať27. z 89 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
483 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
−15 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015−17 %2016+6 %2017+8 %2018+12 %2019−11 %2020−7 %2021+6 %2022+1 %2023−5 %2024+0 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,5 %
  • Najlepší rok
    2018, +12 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,4 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +3,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,5 %
    −3,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby482 563 €513 401 €513 385 €540 904 €537 476 €508 085 €548 022 €615 146 €546 822 €504 948 €475 316 €570 000 €
Výsledok hospodárenia6 062 €−3 840 €−6 441 €1 243 €3 218 €558 €1 684 €1 370 €1 231 €−612 €−16 849 €5 385 €
Aktíva spolu305 974 €313 305 €340 240 €373 113 €371 965 €349 546 €393 106 €374 233 €373 070 €384 231 €379 482 €387 893 €
Vlastné imanie252 557 €246 495 €250 335 €256 776 €255 829 €252 611 €252 053 €250 371 €221 950 €247 449 €248 061 €265 238 €
Podané2. 6. 20262. 12. 202525. 9. 20245. 10. 202329. 9. 202226. 8. 20219. 10. 202011. 10. 201911. 10. 20198. 10. 20192. 5. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
27. z 89 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020413351
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hradná 16, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 4. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 1789/N
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47540 Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • - sprostredkovateľská a obchodná činnosťod 1992
  • - výrobná, rekonštrukčná a opravárenská činnosťod 1992
  • - konštrukčno-projekčná činnosťod 1992
  • - marketing, informatika a poradenstvood 1992
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 1. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47540), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202527. z 89
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 2. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 10. 2021Nový spoločníkIng. Peter Ficzere, CSc., podiel 75,1 %
  3. 14. 10. 2021Nový spoločníkValéria Ivolková, podiel 24,9 %
  4. 24. 9. 2021Nový člen vedeniaFrantišek Czuczor, konateľ
  5. 24. 9. 2021Nový člen vedeniaValéria Ivolková, konateľ
  6. 29. 7. 2005Presun sídlaHradná 16 Nové Zámkypredtým Považská 14 Nové Zámky
  7. 16. 11. 1995Presun sídlaPovažská 14 Nové Zámkypredtým Hlavné nám. 7 Nové Zámky
  8. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020413351
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s elektrickými zariadeniami pre domácnosť v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31413285

KTI - Progress spol. s r. o. – tržby 483 tis. € – IČO 31413285