SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31415547

CHEMMEA spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1992
IČO
31415547
DIČ
2020359462
Sídlo
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Kordík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CHEMMEA spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 6. 1992. Vo vedení firmy: Dušan Kordík a Anna Kordíková. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € (−54,2 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať977. z 1 061 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
−54 %
Od 2013
−94 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+139 %2015−36 %2016−20 %2017−80 %2018+24 %2019−40 %2020−65 %2021+155 %2022−11 %2023−13 %2024−3 %2025−54 %
  • Priemerný rast ročne
    −21,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +155 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby7 037 €15 375 €15 883 €18 242 €20 461 €8 020 €22 720 €37 938 €30 583 €154 303 €192 027 €299 433 €125 045 €
Výsledok hospodárenia−1 005 €3 300 €2 299 €3 422 €4 071 €−3 883 €4 373 €−7 €−2 999 €−4 423 €−2 886 €25 112 €27 808 €
Aktíva spolu787 €3 238 €3 646 €4 936 €3 354 €4 363 €5 599 €5 503 €6 056 €6 265 €18 828 €21 078 €27 589 €
Vlastné imanie−41 591 €−40 586 €−43 887 €−46 186 €−49 609 €−53 679 €−49 796 €−54 169 €−54 163 €−51 164 €−46 741 €−43 855 €−68 967 €
Podané28. 6. 202626. 6. 202516. 4. 202416. 6. 20239. 6. 202227. 6. 202128. 10. 202024. 6. 201926. 6. 201830. 5. 201729. 4. 201624. 6. 201522. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
977. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020359462
platiteľ od 25. 3. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radlinského 27, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 6. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 2845/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • obchodná činnosť, okr. tov. na ktoré zákon vyžaduje zvláštne povolenie,od 1992
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti chemických meraní,od 1992
  • výroba, opravy a montáž meradiel,od 1992
  • prevádzkovanie stredísk kaligračnej služby - kalibrácia pracovných meradiel neurčených v oblasti chemických meraní,od 1999
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1999
  • organizovanie kurzov, seminárov a školení,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 22 tis. € · posledná 30. 7. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025977. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

10 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 10.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 11 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Dušan Kordík, konateľ
  3. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaIng. Anna Kordíková, konateľ
  4. 24. 1. 2012Presun sídlaRadlinského 27 Bratislavapredtým Benediktiho 5 Bratislava
  5. 7. 8. 2009Presun sídlaBenediktiho 5 Bratislavapredtým Radlinského 27 Bratislava
  6. 7. 8. 2009Nový spoločníkIng. Anna Kordíková, podiel 50 %
  7. 7. 8. 2009Nový spoločníkIng. Dušan Kordík, podiel 50 %
  8. 1. 9. 2004Presun sídlaRadlinského 27 Bratislavapredtým Radlinského 13 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31415547

CHEMMEA spol. s r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 31415547