SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31420451

TRIOS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 1992
IČO
31420451
DIČ
2020362894
Sídlo
Drevená 766/1, 924 00 Galanta
firmy v okolí

KonateľPeter Jozan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRIOS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 10. 9. 1992. Vo vedení firmy: Peter Jozan. V roku 2025 mala firma tržby 290 tis. € (−16,5 %) a stratu 68 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1623. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
290 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2013
−83 %
01 mil.2 mil.2013—2014−3 %2015−5 %2016+4 %2017−28 %2018−87 %2019+41 %2020+24 %2021+11 %2022+8 %2023+40 %2024−24 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,6 %
  • Najlepší rok
    2019, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -23,6 %
    −20,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -19,6 %
    −17,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -17,9 %
    −15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,6 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby289 543 €346 687 €458 785 €327 084 €301 550 €272 014 €219 780 €156 003 €1 158 074 €1 613 291 €1 548 511 €1 635 634 €1 680 853 €
Výsledok hospodárenia−68 300 €−9 981 €721 €1 335 €−3 239 €123 €−23 228 €12 170 €327 821 €467 203 €194 179 €156 358 €116 290 €
Aktíva spolu381 504 €452 634 €395 504 €424 922 €438 831 €862 126 €851 481 €889 627 €913 167 €1 179 636 €1 429 776 €1 268 371 €1 061 879 €
Vlastné imanie348 724 €417 023 €318 539 €317 817 €316 483 €586 900 €580 030 €615 428 €590 443 €847 960 €1 183 449 €989 270 €768 274 €
Podané8. 6. 202618. 6. 202511. 6. 202427. 2. 202318. 3. 202230. 6. 202130. 3. 20201. 4. 201930. 6. 201819. 5. 201715. 12. 201625. 4. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1623. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020362894
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drevená 766/1, 924 00 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 9. 1992
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 17721/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • výroba obuvi, kožených výrobkov a dopl. tovaru,od 1992
  • finalizácia poľnohospodárskych výrobkov a polotovarov,od 1992
  • konzultačno-poradenské činn. v oblasti poľnohospod. a obchodu,od 1992
  • informačno-marketing. činnosti v oblasti poľnohos. a obchodu,od 1992
  • sprostredkovanie obchodu,od 1992
  • nákup, predaj a distribúcia poľnohos., potravin. a priemys. výr.,od 1992
  • cestná nákladná doprava tovaru,od 1993
  • mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe,od 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 270 tis. € · posledná 24. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Finančné riaditeľstvo SRDohoda o ukončení nájmu založeného na základe Nájomnej zmluvy zo dňa 10.06.20223 tis. €24. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251623. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 6. 2022Zápis konečného užívateľa výhodPeter Jozan
  3. 12. 11. 2021Nový spoločníkPeter Jozan, podiel 100 %
  4. 21. 7. 2005Presun sídlaDrevená 766/1 Galantapredtým Pezinská cesta Senec
  5. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020362894
  6. 10. 9. 1992Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31420451

TRIOS s.r.o. – tržby 290 tis. € – IČO 31420451