V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
JAVOR spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľová pri Senci, v registri od 22. 9. 1992. Vo vedení firmy: Marián Javor a Jozef Javor. V roku 2025 mala firma tržby 914 tis. € (−14,0 %) a zisk 11 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 3. 1993 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+1,1 %
- Najlepší rok2022, +32 %
Ukazovatele 2025
- Marža1,2 %−8,3 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE1,9 %−16,0 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA1,3 %−8,0 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť32,7 %−15,7 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 913 619 € | 1 062 562 € | 1 291 851 € | 2 183 536 € | 1 658 297 € | 1 426 756 € | 1 506 296 € | 1 414 568 € | 1 308 164 € | 1 322 643 € | 1 169 386 € | 991 833 € | 798 400 € |
| Výsledok hospodárenia | 11 150 € | 101 478 € | 235 506 € | 108 793 € | 761 € | 247 € | −1 683 € | 19 815 € | 35 724 € | 26 647 € | 25 643 € | 21 014 € | −53 197 € |
| Aktíva spolu | 857 732 € | 1 095 896 € | 1 046 461 € | 833 057 € | 714 858 € | 661 493 € | 576 740 € | 622 449 € | 506 169 € | 465 934 € | 431 616 € | 426 909 € | 418 841 € |
| Vlastné imanie | 577 628 € | 566 478 € | 465 000 € | 229 494 € | 120 701 € | 119 941 € | 119 694 € | 121 377 € | 101 562 € | 65 839 € | 39 192 € | 13 549 € | −7 465 € |
| Podané | 4. 3. 2026 | 8. 3. 2025 | 5. 3. 2024 | 7. 3. 2023 | 5. 3. 2022 | 3. 3. 2021 | 11. 3. 2020 | 13. 3. 2019 | 26. 2. 2018 | 28. 2. 2017 | 8. 3. 2016 | 27. 2. 2015 | 7. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 22. 9. 1992
- 34 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 12694/B
- Základné imanie
- 6 640 €
- Veľkosť
- 3 – 4 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 45310 Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
17 zapísaných činností
- nákup a predaj tovarov, na ktoré zákon nevyžaduje osobitné povolenie, sprostredkovanie obchodu,od 1992
- prípravné práce pre stavbu, maľovanie a natieranie,od 1992
- stolárstvo, výroba nábytku, nákup, predaj a sprostredkovanie obchodu,od 1992
- zámočníctvo a výroba strojov a zariadení nákup, predaj a prenájom strojov, sprostredkovanie obchodu,od 1992
- sekretárske služby a preklady /vrátane tlmočníckych služieb/,od 1997
- oprava motorových vozidiel,od 1997
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2003
- predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2003
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 45310), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 4. 3. 2026 · 7 záznamov
- 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 19. 7. 2017Nový spoločníkMgr. Marián Javor, podiel 100 %
- 14. 3. 2007Nový člen vedeniaJozef Javor, konateľ
- 6. 2. 2007Nový člen vedeniaMarián Javor, konateľ
- 30. 9. 1998Presun sídla76 Kráľová pri Sencipredtým Kráľová pri Senci
- 1. 3. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020362058
- 22. 9. 1992Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 4. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31421202