SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31428347

DIALOGUE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Piešťany · od 1993
IČO
31428347
DIČ
2020395916
Sídlo
Vajanského 1955/58, 921 01 Piešťany
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Potúček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DIALOGUE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, v registri od 22. 1. 1993. Vo vedení firmy: Peter Potúček a Tatiana Čelínová. V roku 2025 mala firma tržby 121 tis. € (−26,3 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1690. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
121 tis. €
Za rok
−26 %
Od 2013
−74 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+12 %2015+10 %2016−27 %2017+53 %2018+16 %2019−20 %2020−24 %2021+13 %2022−4 %2023−11 %2024−63 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,7 %
    +36,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,8 %
    +57,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,5 %
    +56,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,8 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby120 506 €163 454 €442 842 €495 320 €518 153 €458 617 €600 504 €749 216 €645 438 €421 463 €573 667 €521 125 €464 598 €
Výsledok hospodárenia6 889 €−49 979 €6 547 €10 051 €4 865 €3 999 €5 822 €14 526 €6 512 €−812 €8 790 €3 273 €−383 €
Aktíva spolu80 684 €104 023 €212 897 €218 017 €212 829 €206 056 €229 420 €209 432 €220 580 €177 890 €194 676 €202 339 €183 404 €
Vlastné imanie78 421 €102 623 €194 412 €191 863 €181 812 €176 947 €172 948 €173 639 €159 113 €152 601 €153 413 €144 622 €141 349 €
Podané27. 3. 202622. 3. 202512. 3. 202413. 3. 202310. 3. 202212. 3. 202113. 3. 202014. 3. 201913. 3. 201813. 3. 201711. 3. 201611. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1690. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020395916
platiteľ od 1. 2. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vajanského 1955/58, 921 01 Piešťany
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 3020/T
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Piešťany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • obchodná, poradenská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti elektronických zariadení a súčiastokod 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 8. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251690. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 12. 2013Presun sídlaVajanského 1955/58 Piešťanypredtým Krajinská cesta 1 Piešťany
  3. 10. 4. 2013Nový spoločníkIng. Peter Potúček, podiel 100 %
  4. 5. 3. 2013Nový člen vedeniaTatiana Čelínová, konateľ
  5. 7. 5. 1997Presun sídlaKrajinská cesta 1 Piešťanypredtým Vrbovská cesta č.102 Piešťany
  6. 22. 1. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31428347

DIALOGUE s.r.o. – tržby 121 tis. € – IČO 31428347