SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31432077

Tavi-Trade spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 1993
IČO
31432077
DIČ
2020399249
Sídlo
Ul. mládeže 4437/51, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľIng. Enikő Hajabács+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tavi-Trade spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 15. 3. 1993. Vo vedení firmy: Enikő Hajabács, Zsófia Zakar Hajabács a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 120 tis. € (+4,9 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať237. z 621 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
120 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2014
−81 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+17 %2016−7 %2017−20 %2018−35 %2019−36 %2020−74 %2021+149 %2022−3 %2023−37 %2024+30 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +149 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,5 %
    −27,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -7,9 %
    −87,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby119 535 €113 976 €87 782 €139 622 €143 587 €57 592 €224 711 €352 592 €541 898 €674 398 €727 538 €621 673 €—
Výsledok hospodárenia−5 347 €26 632 €2 368 €−16 199 €−36 392 €−94 727 €−84 491 €3 650 €−11 077 €1 041 €3 331 €5 460 €−52 €
Aktíva spolu68 090 €33 355 €43 742 €56 647 €75 993 €65 717 €126 773 €316 253 €604 030 €357 671 €531 138 €282 374 €245 659 €
Vlastné imanie−150 368 €−145 021 €−171 653 €−174 021 €−157 823 €−138 095 €−43 324 €41 167 €36 730 €47 808 €46 767 €43 194 €37 728 €
Podané27. 3. 202624. 3. 202524. 3. 202426. 3. 202324. 3. 202223. 3. 202122. 3. 202028. 3. 20191. 3. 201823. 3. 201721. 3. 201626. 3. 201513. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
237. z 621 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020399249
platiteľ od 1. 5. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. mládeže 4437/51, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 3276/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4619 Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • - vydavateľská činnosťod 1993
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • - zabezpečovanie služieb spojených s prenájmom objektov, budov a zariadeníod 2006
  • - vedenie účtovníctvaod 2006
  • - podnikateľské poradenstvood 2006
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 178 tis. € · posledná 27. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto HurbanovoKúpna zmluva55 tis. €27. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4619), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025237. z 621
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 18 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 1. 2026Nový člen vedeniaPéter Zakar, konateľ
  3. 30. 1. 2026Nový spoločníkIng. Enikő Hajabács, podiel 53,7 %
  4. 30. 1. 2026Nový spoločníkPéter Zakar, podiel 11,3 %
  5. 7. 11. 2023Nový spoločníkSára Hajabács, podiel 17,5 %
  6. 7. 11. 2023Nový spoločníkZsófia Zakar Hajabács, podiel 17,5 %
  7. 26. 10. 2023Nový člen vedeniaZsófia Zakar Hajabács, konateľ
  8. 26. 10. 2023Nový člen vedeniaSára Hajabács, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31432077

Tavi-Trade spol. s r.o. – tržby 120 tis. € – IČO 31432077