SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31434878

PVP salads, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 1993

predtým R.B.K. s.r.o.

IČO
31434878
DIČ
2020644230
Sídlo
Záhorácka 4/58, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľPavel Pernecký+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PVP salads, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 4. 5. 1993. Vo vedení firmy: Pavel Pernecký, Peter Chorváth a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 527 tis. € (+9,4 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať616. z 3 928 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
527 tis. €
Za rok
+9 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2016—2017+263 %2018+35 %2019+40 %2020−7 %2021+38 %2022+65 %2023+5 %2024+20 %2025+9 %
  • Najlepší rok
    2017, +263 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,4 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,5 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    31,0 %
    −10,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,5 %
    +10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby527 320 €482 107 €403 087 €385 120 €232 949 €168 942 €181 104 €129 656 €96 275 €26 544 €—0 €—
Výsledok hospodárenia44 277 €49 596 €20 223 €21 124 €16 408 €7 374 €−2 843 €12 997 €4 619 €−1 458 €−482 €−480 €—
Aktíva spolu142 639 €119 897 €82 608 €88 640 €95 030 €87 077 €67 383 €47 403 €33 659 €17 063 €6 157 €6 639 €6 639 €
Vlastné imanie47 848 €52 646 €22 262 €46 945 €42 774 €26 366 €18 992 €21 835 €8 838 €4 219 €5 677 €6 159 €6 639 €
Podané26. 2. 202613. 3. 202529. 2. 202418. 3. 202326. 3. 202231. 3. 202128. 3. 202028. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201724. 3. 201631. 3. 201514. 10. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
616. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020644230
platiteľ od 1. 9. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhorácka 4/58, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 5. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 13671/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
R.B.K. s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • - sprostredkovanie obchoduod 1993
  • - veľkoobchodná, činnosť-spotrebný tovar, obuv, kožená galantéria, kozmetika, spotrebná elektronika, výpočtová technika, hračky, šperky, hodiny, nábytok, bytové zariadenie, úžitkové sklo, porcelán, stroje a zariadenia, autosúčiastky, autopríslušenstvo, sanitárne zariadenieod 1993
  • - maloobchod so zmiešaným tovarom-spotrebný tovar, obuv, kožená galantéria, kozmetika, spotrebná elektronika, výpočtová technika, hračky, šperky, hodiny, nábytok, bytové zariadenie, úžitkové sklo, porcelán, stroje a zariadenia, autosúčiastky, autopríslušenstvo, sanitárne zariadenieod 1993
  • - nákup a predaj tovaru všetkého druhu v rozsahu voľnej živnostiod 1993
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)od 2016
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2016
  • Spracovanie a konzervovanie zemiakov, ovocia a zeleninyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 6. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025616. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 12 záznamov

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2020644230
  3. 28. 7. 2016Zmena obchodného menaPVP salads, s.r.o.predtým R.B.K. s.r.o.
  4. 28. 7. 2016Presun sídlaZáhorácka 4/58 Malackypredtým Hlavná 592/39 Stupava
  5. 28. 7. 2016Nový spoločníkVladimír Mihály, podiel 33,3 %
  6. 28. 7. 2016Nový spoločníkPavel Pernecký, podiel 33,3 %
  7. 28. 7. 2016Nový spoločníkPeter Chorváth, podiel 33,3 %
  8. 18. 5. 2016Nový člen vedeniaPavel Pernecký, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31434878

PVP salads, s.r.o. – tržby 527 tis. € – IČO 31434878