SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31437702

ALTRAK, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 1993
IČO
31437702
DIČ
2020416871
Sídlo
Radlinského 12, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľIng. Emil Lobotka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALTRAK, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 7. 6. 1993. Vo vedení firmy: Emil Lobotka a Ľudmila Lobotková. V roku 2025 mala firma tržby 522 tis. € (−23,2 %) a stratu 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať48. z 137 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
522 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
−17 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+6 %2015+3 %2016−1 %2017−7 %2018−1 %2019+6 %2020−10 %2021+3 %2022+10 %2023−12 %2024+14 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,5 %
  • Najlepší rok
    2024, +14 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,6 %
    −9,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -35,1 %
    −34,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -31,9 %
    −31,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,2 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby521 676 €679 036 €598 043 €676 254 €616 347 €595 611 €660 509 €621 873 €628 562 €675 956 €679 390 €662 656 €627 065 €
Výsledok hospodárenia−50 289 €−2 189 €−46 240 €−27 874 €−38 068 €−21 728 €−17 637 €−37 821 €−30 881 €−36 252 €−872 €−27 641 €−11 407 €
Aktíva spolu157 611 €241 835 €231 557 €279 703 €286 935 €291 746 €326 197 €320 078 €350 013 €371 201 €410 395 €404 549 €455 541 €
Vlastné imanie143 111 €193 399 €195 589 €213 956 €203 761 €220 101 €224 192 €204 008 €210 947 €205 577 €240 957 €214 188 €230 419 €
Podané27. 2. 20265. 2. 202520. 2. 202424. 2. 202316. 2. 20225. 3. 202128. 2. 202018. 3. 20191. 3. 201827. 3. 201721. 3. 201623. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
48. z 137 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020416871
platiteľ od 21. 2. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radlinského 12, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 539/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46490 Veľkoobchod s ostatnými domácimi potrebami
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 13 ukončených činností

  • zahranično-obchodná činnosť v rozsahu predmetu podnikaniaod 1993
  • poskytovanie videoslužieb, pôžičovňa video a audioprodukcieod 1993
  • vedenie kurzov a doučovanie vo výpočtovej technike a matematikeod 1993
  • vyhotovovanie počítačových programov pre súkromníkov, organizácieod 1993
  • poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dátod 1993
  • komisionálny predajod 1993
  • sprostredkovanie obchoduod 1993
  • - opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení spotrebnej elektronikyod 1995
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s ostatnými domácimi potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 1. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46490), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202548. z 137
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s ostatnými domácimi potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Emil Lobotka
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Emil Lobotka
  4. 4. 7. 2009Presun sídlaRadlinského 12 Bánovce nad Bebravoupredtým Záfortňa 12 Bánovce nad Bebravou
  5. 4. 7. 2009Nový spoločníkIng. Emil Lobotka, podiel 100 %
  6. 17. 6. 2008Nový člen vedeniaIng. Ľudmila Lobotková, konateľ
  7. 24. 3. 2006Presun sídlaZáfortňa 12 Bánovce nad Bebravoupredtým SNP 18 Bánovce nad Bebravou
  8. 21. 2. 1994Registrácia za platiteľa DPHSK2020416871
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s ostatnými domácimi potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31437702

ALTRAK, spol. s r.o. – tržby 522 tis. € – IČO 31437702