SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31440231

Hydros, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 1993
IČO
31440231
DIČ
2020402318
Sídlo
Palárikova 21/4980, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľEva Kišková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Hydros, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 26. 7. 1993. Vo vedení firmy: Eva Kišková. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (−33,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1293. z 1 617 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2014
−53 %
020 tis.40 tis.2014—2015−65 %2016−28 %2017−54 %2018+32 %2019+1 %2020+86 %2021+66 %2022−64 %2023+144 %2024+67 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2023, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,7 %
    −7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,9 %
    −34,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,2 %
    −16,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,1 %
    −25,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby14 385 €21 548 €12 876 €5 268 €14 570 €8 795 €4 728 €4 667 €3 527 €7 616 €10 646 €30 426 €
Výsledok hospodárenia2 683 €5 613 €−1 354 €−5 348 €−909 €−4 423 €−3 498 €−7 509 €2 688 €−694 €−38 244 €−28 021 €
Aktíva spolu14 767 €16 429 €12 903 €10 228 €14 123 €13 465 €17 249 €20 491 €29 177 €45 489 €96 068 €182 859 €
Vlastné imanie12 838 €10 155 €4 543 €5 896 €11 244 €12 153 €16 575 €20 073 €27 582 €24 894 €48 588 €86 832 €
Podané21. 3. 202613. 3. 20252. 3. 202415. 3. 202325. 3. 202224. 6. 202110. 3. 202026. 3. 201916. 3. 201827. 3. 201717. 3. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1293. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020402318
platiteľ od 26. 7. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palárikova 21/4980, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 7. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 3396/N
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • - zahranično-obchodná činnosť;od 1993
  • - zákazkové krajčírstvo, výroba a predaj textilných a športových výrobkov;od 1993
  • - sprostredkovateľská a obchodná činnosť v rámci voľnej ohlasovacej živnosti;od 1993
  • - spracovanie a predaj dreva;od 1993
  • - vykonávanie montáže, opráv a údržby elektrických zariadení a bleskozvodov;od 1993
  • - prevádzka a údržba hlavných melioračných zariadení;od 1993
  • - predaj stavebného materiálu;od 1993
  • - vedenie účtovnej evidencie;od 1993
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 4 tis. € · posledná 5. 10. 2012

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251293. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 10. 2019Nový spoločníkEva Kišková, podiel 100 %
  3. 18. 9. 2019Nový člen vedeniaEva Kišková, konateľ
  4. 1. 7. 2015Presun sídlaPalárikova 21/4980 Levicepredtým Kpt. J. Nálepku 102 Levice
  5. 1. 3. 2006Presun sídlaKpt. J. Nálepku 102 Levicepredtým Kálnická 12 Levice
  6. 26. 7. 1993Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31440231

Hydros, spol. s r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 31440231